Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Materasso NATURA aloe EKSPOZYCJA

Nowy produkt

Dostępność: Dostępny na magazynie, dostawa do 2 dni

1 086,00 zł

Похожее изображение


Materasso Natura Aloe to doskonała propozycja dla tych, którym zależy na produkcie bliskim naturze i jej zasobom. Do jego stworzenia wykorzystano takie tworzywa jak pianka Lavender czy też pianka Aloe Vera.

 Średniotwardy materac produkowany na bazie materiałów, wykorzystujących dobroć naturalnych zasobów przyrody. Jądro tego materaca stanowi wysokiej klasy piana LAVENDER, o gęstości 40 kg/m3, ze specjalnymi nacięciami tworzą cymi naturalny, ergonomiczny układ siedmiu stref twardości. Jednocześnie na cięcia w tej piani stanowią doskonałe rozwiązanie wentylujące wkład materac, zapobiegający powstawaniu przykrych zapachów oraz nadmiernemu prze grzewaniu się podczas snu. Zawarty w tej pianie olejek lawendowy wykazuje silne działanie antybakteryjne, tworząc środowisko niesprzyjające rozwojowi szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, jak pleśnie, grzybnie czy roztocza kurzu domowego. Jednocześnie obustronnie materac wykorzystuje moc pia ny ALOE VERA.

Ta nowoczesna piana zawiera w swojej otwartokomórkowej strukturze aktywne mikrokapsułki z alosem, który pod wpływem nacisku i od bieranego z ciała człowieka ciepła uwalniają swoją moc, skutecznie eliminując rozwój jakichkolwiek, szkodzących zdrowiu człowieka, mikroorganizmów. Siła natury zawarta w tej pianie stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla osób cier piących na alergie związane przede wszystkim z roztoczami kurzu domowego, tym bardziej, że zastosowany tutaj pokrowiec GREENFIRST, stanowi jedną z blokad dla ich rozwoju.

PIANKA
Znalezione obrazy dla zapytania NATURA aloe twardosc
Pianka Aloe Vera: innowacyjny materiał ze specjalnymi mikrokapsułkami z wyciągiem z aloesu, którego właściwości wpływają na regenerację skóry oraz detoksykację organizmu. Wysoka higiena pracy w połączeniu z elastycznością i sprężystością materiału przekłada się na komfortowe i zdrowe podparcie ciała. Pianka tworzy dwie warstwy wierzchnie o grubości 6 cm.

Pianka Lavender: piana o podwyższonej wytrzymałości oraz ekologicznym wykonaniu w porównaniu do standardowej pianki Eliocell stosowanej w produktach Materasso. Dzięki zastosowaniu naturalnego olejku lawendowego w obrębie materiału nie gromadzą się alergeny niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Co więcej, niezwykle przyjemny aromat wpływa pozytywnie na układ nerwowy, oddechowy i krążenia. W materacu Natura Aloe stanowi warstwę o wysokości 6 cm.

POKROWIEC

GreenfirstPokrowiec Greenfirst - antybakteryjny pokrowiec, który przepikowano włóknem klimatyzującym gwarantującym odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec skutecznie chroni wkład przed rozwojem i gromadzeniem szkodliwych dla zdrowia kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów. Pralny w temperaturze 60°C.
WŁAŚCIWOŚCI MATERACA

  • 6 lat gwarancji!
     - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.
  • Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.
  • Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.
  • Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.
  • Pianka Aloe Vera - antyalergiczna pianka, w której wnętrzu ukryte zostały mikrokapsułki z wyciągiem z liści aloesu; pianka sprzyja regeneracji skóry i zapewnia optymalne podparcie ciała podczas odpoczynku.
  • Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.
  • Pianka Lavender - ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia pianka wykazująca dużą elastyczność i wytrzymałość na odkształcenia; została nasączona 100% naturalnym olejkiem lawendowym, który zapobiega rozwojowi i gromadzeniu się alergenów, roztoczy i grzybów; działa kojąco i relaksująco

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.