Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Perdormire Dual Clima

Nowy produkt

339,00 zł

29.jpg


Poduszka Dual Clima wykorzystuje innowacyjną technologię, która łączy dwa różne materiały, tworząc nowy wymiar komfortu. Rdzeń z piany pamięciowej zawiera segment piany ClimaFresh® z profilem masującym aktywnie regulującym przegrzewanie się i potliwość. Dzięki temu spełnia wymagania szerokiego grona odbiorców. Pokrowiec poduszki z tkaniny Probiotic zapewnia maksymalną higienę, zdrowe warunki podczas snu i naturalną ochronę dla astmatyków i alergików. Wysoka przewiewność dla odprowadzenia wilgoci i ciepła Uniwersalny kształt dla wszystkich pozycji podczas snu Piana ClimaFresh® ograniczająca potliwość i przegrzewanie się.

Poduszka pomaga zapobiegać: 

  • Sztywności mięśni szyjnych 
  • Złemu ukrwienu mięśni szyjnych 
  • Bólu kręgosłupa szyjnego i głowy
  • Niespokojnemu snu 

Poduszka jest odpowiednia do spania: 

  • Na boku
  • Na plecach
  • Na brzuchu

Clima Fresh® to bardzo innowacyjna pianka ,która została połączona z mikrokapsułkami PCM, które pochłaniają ciepło wydzielane przez ciało ludzkie i utrzymują na stałym poziomie wewnętrzną temperaturę materiału. Dodatkowo pianka posiada cząsteczki soli srebra o działaniu antybakteryjnym, zapobiega rozprzestrzenianiu się grzybów i pleśni co pozwala zapewnić higieniczny sen na wysokim poziomie.

Pokrowiec mieszanka poliestru i wiskozy
Wysokość Wymiary poduszki: 72x42x12 cm
Wypełnienie piana ClimaFresh®, piana pamięciowa
Gwarancja 2 lata
Pranie Poszewkę prać w pralce w temp. 30°C
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Nie
Twardość materaca Miękki

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.