Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Perdormire Astor

Nowy produkt

249,00 zł

29.jpg


Ergonomiczny kształt ze specjalnym, profilowanym zagłębieniem i nacięciami zapewnia wyjątkowy komfort. Wnętrze poduszki wykonane jest w całości z tzw. leniwej pianki, czyli wiskoelastycznej pianki poliuretanowej, podpierającej głowę i kark bez nacisku zwrotnego. Dzięki temu poprawia krążenie i zapewnia relaks dla mięśni. Siatkowa struktura w środkowej części poduszki umożliwia dobór optymalnej pozycji. Poduszka jest antyalergiczna i ogranicza rozwój roztoczy.

Poduszka pomaga zapobiegać: 

  • Sztywności mięśni szyjnych 
  • Złemu ukrwienu mięśni szyjnych 
  • Bólu kręgosłupa szyjnego i głowy
  • Niespokojnemu snu 

Poduszka jest odpowiednia do spania: 

  • Na boku
  • Na plecach
  • Na brzuchu

Właściwości

  • Pianka wiskoelastyczna jest to tzw. "leniwa" pianka, która przybiera kształt ciała podpierającej osoby. Temperatura i nacisk głowy i okolic szyi mają wpływ na prawidłowy układ poduszki. Jako pianka o budowie otwartokomórkowej charakteryzuje się dużą przewiewnością. Wilgoć, jaka zazwyczaj gromadzi się wewnątrz materacy i poduszek, szybko wydostaje się na zewnątrz i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia śpiącej osoby. Wiskoelastyczna warstwa zapobiega niekorzystnemu dla wypoczynku efektowi przewracania się z boku na bok i łagodzi bóle kręgosłupa szyjnego.
  • PerDormire Medic+Area: to ekskluzywny wiskozowy pokrowiec o delikatnym wierzchu, który w kontakcie ze skórą powoduje pozytywne doznania. 2/3 składu tkaniny stanowi bardzo wytrzymały poliester, który wydłuża okres użytkowania produktu. Pokrowiec dzięki zastosowaniu poliestru lub odpowiednich dodatków, jak np. srebro, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i grzybów. Tym samym odpowiada za utrzymanie bardzo wysokiego poziomu higieny w łóżku. Nadaje się do częstego prania w temperaturze do 30°C.
  • Do prania nie nadaje się wypełnienie poduszki – mogłoby stracić swoje właściwości. Jednak bez obaw możesz zdjąć obie poszewki, co łatwo zrobisz dzięki wszytym suwakom. Możesz je prać w pralce w temperaturze 30⁰C. Cyklicznie odświeżana poduszka da Ci zdrowy i wygodny sen przez wiele lat.

Pokrowiec PerDormire Medic + Area
Wysokość 72x42
Wypełnienie Pianka VISCO MIND
Gwarancja 5 lat
Pranie Poszewkę prać w pralce w temp. 30°C
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Tak
Twardość materaca Miękki

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.