Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Materasso Airgel

Nowy produkt

1 146,00 zł

Похожее изображение


Materasso Airgel - opis produktuMaterac Materasso Airgel wykonano z trzech różnych typów pianek. Pierwszą z nich jest nowoczesna pianka Airgel - do jej produkcji użyto specjalnych żeli, które pozwoliły uzyskać tworzywo niezwykle elastyczne i plastyczne jednocześnie, co pozwala tej warstwie na idealne dopasowanie się do sylwetki śpiącej osoby. Środkową warstwę wypełnienia stanowi pianka Antibacterial nasączona substancją Sanitized, która skutecznie ogranicza rozwój grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów. Tworzywem, z którego wykonano ostatnią warstwę wypełnienia, jest pianka Eliocell, wysokoelastyczne tworzywo, które odpowiada nie tylko za świetną sprężystość materaca, ale zapewnia mu również wytrzymałość. Co więcej, jego otwartokomórkowa budowa pozwala na swobodny przepływ powietrza, co z kolei hamuje powstawanie wilgoci. Wszystkie komponenty znajdujące się wewnątrz produktu czynią z materaca Materasso Airgel doskonałą propozycję dla wszystkich osób zmagających się z dokuczliwą alergią lub tych o wyjątkowo wrażliwej skórze.

Na uwagę w tym modelu zasługuje również pokrowiec Silver z wentylującą taśmą 3D, który został uszyty z wysokiej jakości pikowanej tkaniny, wzbogaconej o włókna klimatyzujące. Oprócz walorów estetycznych, pokrowiec ten wykazuje zaawansowane właściwości antyalergiczne – wszystko dzięki jonizacji srebrem, która skutecznie ogranicza ilość roztoczy i bakterii nawet o 90%. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze 60°C.

PIANKA
  • Pianka Eliocell: Wysokiej jakości tworzywo o znacznej odporności na nacisk. Otwartokomórkowa struktura pianki zapewnia swobodny przepływ powietrza. Zjawisko to reguluje temperaturę materaca podczas użytkowania i chroni przed przegrzaniem organizmu. Dodatkowo cyrkulacja powietrza zmniejsza prawdopodobieństwo gromadzenia się kurzy i rozwoju roztoczy we wnętrzu produktu.
  • Pianka Antibacterial: Tworzywo nasączone jest leczniczą substancją Sanitized ograniczającą rozwój bakterii, grzybów, roztoczy oraz pleśni. Pianka jest wytrzymała na uszkodzenia, a jej struktura i właściwości pozostają niezmienne przez wiele lat.
  • Pianka AirgelWysokoelastyczna pianka zaprojektowana i wykonana przy użyciu nowoczesnych technologii. Tworzywo z zawartością żelu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Utrzymuje kręgosłup w odpowiedniej pozycji i pozwala na jego odpoczynek.

POKROWIEC

Pokrowiec Silver - wysokiej jakości pokrowiec wykonany ze specjalnej tkaniny Silver Protect ograniczającej rozwój szkodliwych dla zdrowia bakterii i mikroorganizmów; został poddany jonizacji srebrem, posiada również antymikrobalne działanie – w efekcie jest wyjątkowo bezpieczny dla alergików. Pokrowiec hamuje wytwarzanie nieprzyjemnego zapachu; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.

ane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

WŁAŚCIWOŚCI
  • Pianka Airgel - nowoczesna pianka wysokoelastyczna o konsystencji żelu zapewniająca optymalną wentylację na powierzchni materaca i w efekcie komfort termiczny, zapobiegając tym samym przegrzewaniu się organizmu.
  • Pianka Antibacterial - bezpieczna dla użytkownika i środowiska antybakteryjna pianka z treatmentem Ultra Fresh uniemożliwiającym gromadzenie i rozwój szkodliwych dla zdrowia roztoczy, bakterii i grzybów wewnątrz materaca.
  • Pianka Eliocell - trwałe, sprężyste i elastyczne tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; pianka jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.
  • Materac elastyczny - przystosowany do użytkowania na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.
  • Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.
  • Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.
FE5FA199-E45F-45A8-93F9-F55260FDCE12.png
Wysokość 23 cm.
Gwarancja 6 lat
Pranie 60°
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Alergia, Ból w krzyżu, Pocenie się

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.