Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Materasso Aloe Therapy

Nowy produkt

Dostępność: Dostępny na magazynie, dostawa do 2 dni

1 334,15 zł

Похожее изображение


Materasso Aloe Therapy – został zaprojektowany z komponentów pochodzenia naturalnego, takich jak olej z kwiatów kwitnącej pomarańczy czy też aloes. Dzięki zastosowaniu dwóch odmiennych twardości na każdej ze stron materaca, jest on doskonałym wyborem dla osób, którym trudno podjąć decyzję w tej kwestii. Obecność olejków eterycznych w piankach, które budują materac sprawia, że ma on właściwości terapeutyczne, ułatwia zasypianie oraz zabija szkodliwe drobnoustroje.

Każda ze stron materaca Materasso Aloe Therapy odznacza się innym stopniem twardości, dzięki czemu wystarczy go obrócić, aby móc cieszyć się “nowym” podłożem. Po jednej ze stron zastosowano naturalny wkład z pianki Neroli produkowanej przy użyciu ekskluzywnego olejku z kwiatów neroli - kwitnącej pomarańczy, którą zbiera się ręcznie, a następnie poddaje procesowi destylacji. Ekstrakt z neroli ma właściwości odprężające, dlatego też ułatwia zasypianie, a ponadto wspomaga pracę układu krążenia i ma działanie antybakteryjne. Walkę z drobnoustrojami wspomaga też wkład znajdujący się z drugiej strony materaca, czyli pianka Aloe Vera. Zawiera ona mikroaktywne kapsułki z wyciągiem z liści aloesu. Warto zwrócić uwagę również na strukturę materaca Materasso Aloe Therapy, ponieważ znajdujące się na jego powierzchni nacięcia konturowe pozwalają na pełne rozluźnienie i, co za tym idzie, odprężenie kręgosłupa podczas snu.

Z kolei specjalny pokrowiec Aloe Vera wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, które mają na celu poprawę jakości wypoczynku. Wyposażono go między innymi w specjalny pas wentylujący 3D. Pozwala to na utrzymanie maksymalnie wysokiej higieny podczas użytkowania materaca, gdyż taśmy 3D odprowadzają wilgoć i wspierają wymianę powietrza między podłożem a otoczeniem. W efekcie sen na materacu Materasso Aloe Therapy jest naprawdę głęboki i odświeżający.

PIANKA

  • Pianka Aloe Vera: nowoczesny materiał o właściwościach regeneracyjnych dla skóry. Zawartość mikrokapsułek z ekstraktem z aloesu wpływa również na naturalną detoksykację organizmu podczas snu. Dzięki podwyższonej elastyczności punktowej oraz odpowiedniej sprężystości pianka zapewnia stabilne podłoże, na którym każda część ciała podparta jest w sposób prawidłowy, niezależnie od zajętej pozycji podczas snu.
  • Pianka Neroli: niezwykle trwała i odporna na użytkowanie pianka, której produkcja opiera się na wykorzystaniu naturalnych olejków o właściwościach antydepresyjnych oraz wspomagających krążenie krwi. Przekłada się to na niezwykle zdrowy i odprężający sen. Pianka tworzy warstwę o grubości 6 cm.

POKROWIEC

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera - naturalny pokrowiec nasączony ekstraktem z aloesu zawierającym enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które sprzyjają regeneracji skóry i wpływają korzystnie na jej ogólną kondycję; tkanina ułatwia również spokojny, odprężający sen. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.
WŁAŚCIWOŚCI MATERACA

  • 6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.
  • Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.
  • Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.
  • Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.
  • Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.
  • Pianka Neroli - pianka wysokoelastyczna charakteryzująca się podwyższoną gęstością; dzięki zawartości olejków eterycznych z kwiatów gorzkiej pomarańczy Neroli uwalnianych pod wpływem temperatury wykazuje pozytywny wpływ na kondycję skóry.
  • Pianka Aloe Vera - antyalergiczna pianka, w której wnętrzu ukryte zostały mikrokapsułki z wyciągiem z liści aloesu; pianka sprzyja regeneracji skóry i zapewnia optymalne podparcie ciała podczas odpoczynku.
  • Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

FE5FA199-E45F-45A8-93F9-F55260FDCE12.png

Pokrowiec pokrowiec ALOE VERA z pasem 3D black, pikowany włóknem klimatyzujacym
Wysokość 21 cm
Wypełnienie hiszpańska piana Neroli z efektem aromaterapii, piana Aloe Vera z aktywnymi mikrokapsułkami aloesowymi - 12 cm
Gwarancja 6 lat
Pranie 60°
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Nie

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.