Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Materasso GALAXY VISCOSTAR

Nowy produkt

1 476,00 zł

Похожее изображение


medyczny.png

Poszczególne warstwy modelu Galaxy Viscostar zostały dobrane tak, aby razem tworzyć wygodny materac, służący przez wiele lat. Trzon produktu stanowi wysokoelastyczna, przewiewna pianka Eliocell. Dzięki otwartokomórkowej budowie powietrze przepływa swobodnie przez całą warstwę materiału. Odpowiednia cyrkulacja wewnątrz konstrukcji chroni ciało człowieka przed przegrzaniem oraz zapobiega powstawaniu skupisk kurzu. Pianka posiada pięć niezależnych stref twardości, które umożliwiają, dokładne dopasowanie się do kształtu ciała i tworzą optymalne podparcie dla kręgosłupa. Materiał Visco jest jednym z najpopularniejszych tworzyw, stosowanych do wypełnienia materacy. Swoją popularność uzyskał dzięki niespotykanym właściwościom termoplastycznym. Pianka pod wpływem wysokiej temperatury staje się podatna na odkształcenia i odzwierciedla kształt tułowia użytkownika i tworzy dla niego optymalne podparcie, jednocześnie zapewniając wysoki komfort snu. Pokrowiec Aluga, w jakim znajduje się materac, zawiera ekstrakt z alg morskich, które pozytywnie wpływają na cały organizm.

PIANKA
 • Pianka EliocellTworzywo o strukturze komórkowej pozwalającej na swobodny przepływ powietrza wewnątrz konstrukcji materaca. Dobra wentylacja ogranicza nadmierną potliwość ciała podczas snu oraz zapobiega rozwojowi szkodliwych roztoczy we wnętrzu produktu.
 • Pianka termoelastyczna: Materiał, który pod wpływem temperatury uplastycznia się i przylega do ciała, redukując w ten sposób nacisk. Rano, po ostygnięciu, powraca do swojej pierwotnej formy. Spanie na produkcie zawierającym piankę termoplastyczną daje przede wszystkim uczucie niezwykłej miękkości oraz komfortu.

POKROWIEC

Pokrowiec Algua

Pokrowiec Algua - wysokiej klasy, trwała tkanina, której włókna klimatyzujące wykazują bardzo dobre właściwości pochłaniające wilgoć. Ponadto pokrowiec został wzbogacony o specjalne mikrokapsułki z ekstraktem z alg morskich Spirulina, które stopniowo podczas snu uwalniają działające korzystnie na skórę śpiącego witaminy, minerały, beta-karoten, aminokwasy, żelazo, proteiny i przeciwutleniacze. Pokrowiec zdejmowalny i pralny w temperaturze do 6

WŁAŚCIWOŚCI

 • Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.
 • Pięć stref twardości - materac posiada 5 zróżnicowanych stref twardości, które odpowiadają za właściwe podparcie ciała w takich partiach, jak głowa, kręgi lędźwiowe, miednica, uda i stopy.
 • 6 lat gwarancji- udzielona przez producenta gwarancja wynosi 6 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.
 • Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.
 • Materac elastyczny - przystosowany do użytkowania na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.
 • Pianka Eliocell Soft - trwałe, sprężyste i elastyczne tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; pianka jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.
 • Pianka Eliocell - trwałe, sprężyste i elastyczne tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; pianka jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.
 • Pianka termoelastyczna - reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika materaca, dzięki czemu dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu i pozycji snu. Zapewnia wyjątkową miękkość i wrażenie otulenia.
 • Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.
 • Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.
FE5FA199-E45F-45A8-93F9-F55260FDCE12.png
Wysokość 25
Gwarancja 6 lat
Pranie 60°
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Ból w krzyżu

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.