Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Mollyflex Moreno

Nowy produkt

2 360,00 zł

Картинки по запросу Mollyflex  logo


medyczny.png

Materac Moreno jest produktem wypoczynkowym i relaksacyjnym. Model ten należy do tzw. grupy materaców pasywnych. Górne warstwy materaca są wkonane z pianki Visco Pneumatic, która ma idealne właściwości podparcia, rozkładu punktowego nacisku, redukcji nacisków i naprężeń. Te wszystkie własności pianki gwarantują idealne podparcie dla kręgosłupa, usprawnienie krążenia krwi i relaksacje mięśni. Tkanina pokrowca Huile d’argan posiada impregnacje olejkiem arganowym zwanym złotem Maroka. Olejek ten ma idelane właściwości regenerujące. Dodatkowo pokrowiec jest pikowany 2cm pianką Visco aby zwiększyć komfort. Materac jest certyfikowanym produktem medycznym. Zastosowanie w tym modelu odpowiednich materiałów może być pomocne w terapii antyodleżynowej.

Cechy produktu

Wysokość 24 cm
Twardość 4/6
Pokrowiec Bawełna, syntetyczne włókno antyalergiczne, poliester.
Wypełnienie
  • Pianka Viscofoam Pneumatic 50 kg/m² - 6 cm
  • Pianka wysokoelastyczna polilattex 32 kg/m² - 14 cm
Dodatkowe informacje:
  • Odpowiedni do stelaży regulowanych
  • Odprowadza wilgoć
  • Antyodleżynowy
  • Ortopedyczny
  • Nie odwracalny
Gwarancja
  • 10 lat na rdzeń materaca
  • 2 lata na pokrowiec materaca
Pianka Polilattex
Pianka Polilattex: materiał o podwyższonej gęstości 32 kg/m2, dzięki któremu cały materac jest sztywny i stabilny. Pianka zapewnia zdrowe i prawidłowe podparcie kręgosłupa na całej długości. Przy produkcji nie wykorzystuje się substancji szkodliwych (CFC).
Pianka Viscofoam Pneumatic
Pianka Viscofoam Pneumatic: warstwa zwiększająca komfort w materacu Moreno. Pianka doskonale redukuje naciski i naprężenia występujące podczas snu. Takie działanie jest efektem równomiernego rozkładania nacisku na całej powierzchni. W połączeniu z twardą pianką Polilattex tworzy produkt o wysokich walorach relaksacyjnych.
Pokrowiec Huile d'argan
Pokrowiec Huile d'argan: elegancki pokrowiec w tkaninie którego zawarty został ekstrakt z olejku arganowego o właściwościach regenerujących oraz odżywiających skórę. Tkanina jest w pełni bezpieczna dla alergików. Dodatkowo pokrowiec pikowany jest pianką Visco o grubości 2 cm, która zapewnia odpowiednią miękkość zwiększając wygodę i komfort snu.

Moreno - budowa

Pokrowiec Bawełna, syntetyczne włókno antyalergiczne, poliester.
Wysokość 24 cm.
Wypełnienie Pianka Viscofoam Pneumatic , Pianka wysokoelastyczna polilattex
Gwarancja 10 lat
Pranie 30°
Dwustony Nie
Produkt Medyczny Tak

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.