Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Mollyflex Argento Therapy

Nowy produkt

2 410,00 zł

Картинки по запросу Mollyflex  logo


medyczny.png

ARGENTO Therapy jest typowym materacem o zwiększonym stopniu twardości. Jest to idealne rozwiązanie dla osób nie lubiących zapadania się w materac i często zmieniających pozycje spania podczas snu. Obracanie się na tego typu materacu jest łatwe i nie wymaga wysiłku. Sztywność zapewnia wysoki blok nie nacinanej pianki Polilattex. Aby jednak materac zapewniał odpowiedni komfort górna część marteraca wykonana jest z 2cm pianki Visco w celu zapewnienia punktowego rozłożenia nacisku. Pokrowiec materaca wykonany jest z tkaniny SilverSafe która posiada impregnację srebrem aby zapewnić właściwą ochronę przed groźnymi dla nas mikroorganizmami. Materac jest certyfikowanym produktem medycznym. Zastosowanie w tym modelu odpowiednich materiałów może być pomocne w terapii antyodleżynowej.

Cechy produktu

Wysokość 26 cm
Twardość 6/6
Pokrowiec Srebro, syntetyczne włókno antyalergiczne, poliester.
Wypełnienie
  • Pianka Viscofoam Pneumatic 50 kg/m² - 2 cm
  • Pianka wysokoelastyczna polilattex 32 kg/m² - 18 cm
Dodatkowe informacje:
  • Odpowiedni do stelaży regulowanych
  • Odprowadza wilgoć
  • Antyodleżynowy
  • Ortopedyczny
  • Nie odwracalny
Gwarancja
  • 10 lat na rdzeń materaca
  • 2 lata na pokrowiec materaca

a%20skala%20twardo%C5%9Bci%20111%20arge.

argento%20w%C5%82a%C5%9Bciwo%C5%9Bci.png

Certyfikaty:

Pianka Polilattex
Pianka Polilattex: materiał wysokoelastyczny o gęstości 32 kg/m2. Wyższy poziom sprężystości pianki wpływa na zwiększenie sztywność produktu. Pianka doskonale podpiera kręgosłup zapewniając zdrowy i komfortowy sen. Materiał ten produkowany jest bez użycia szkodliwych substancji.
Pianka Viscofoam Pneumatic
Pianka Viscofoam Pneumatic: Dwu centymetrowa warstwa pianki Viscofoam Pneumatic stanowi obłożenie bloku z pianki Polilattex. Jest to materiał, który świetnie absorbuje oraz rozkłada ciężar ciała na całej powierzchni. Wysoka przewiewność materiału wpływa na higieniczność całego produktu.
Pokrowiec Silver Safe
Pokrowiec Silver Safe: wykonany został z tkaniny Silver Safe, w składzie której zawarte został włókna srebra dzięki którym w obrębie materaca nie gromadzą się i nie rozwijają bakterie oraz grzyby. Wkład pokrowca pikowany jest dwoma piankami. Materiał I-fo@m zawiera specjalny żel, dzięki któremu w pokrowcu uzyskany został efekt doskonałej termoregulacji zapobiegający nadmiernej potliwości podczas snu. Natomiast pianka Polygel cechuje się doskonałą przewiewnością oraz właściwościami zapewniającymi odprowadzanie nadmiernej wilgoci przez co w materacu zachowane zostaje czyste i świeże środowisko snu.

Argento Therapy - budowa

Pokrowiec Srebro, syntetyczne włókno antyalergiczne, poliester.
Wysokość 26 cm
Wypełnienie Pianka Viscofoam Pneumatic, Pianka wysokoelastyczna polilattex
Gwarancja 10 lat
Pranie 30°
Dwustony Nie
Produkt Medyczny Tak

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.