Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Mollyflex Medical X Static

Nowy produkt

3 080,00 zł

Картинки по запросу Mollyflex logo


medyczny.png

PROMOCJA: Przy zakupie materaca w rozmiarze 80, 90, 100, 120x200 przysługuje jeden gratis - poduszka (Mollywell Classic, Mollywell Ergo, Moontex Air-Relax, Moontex Air-Cervival, Moontex Relax, Moontex Cervival) lub Ochraniacz wodoodporny na materac Mollyflex. Przy zakupie materaca w rozmiarze 140, 160, 180 i 200x200 do wyboru dwa gratisy - poduszki lub poduszka i ochraniacz wodoodporny na materac. Wybrany gratis należy podać w komentarzu podczas składania zamówienia!

Cechy produktu

Wysokość 22 cm
Twardość 4/6
Pokrowiec Włókno węglowe/carbon , srebro, syntetyczne włókno antyalergiczne, poliester.
Wypełnienie
 • Pianka Viscofoam gęstość 60 kg/m²- 7 cm
 • Pianka Newlatex wysokoelastyczna gęstość 32 kg/m² - 8,5 cm
 • Pianka Newlatex wysokoelastyczna gęstość 33 kg/m² - 6cm
Dodatkowe informacje:
 • Odpowiedni do stelaży regulowanych
 • Antyodleżynowy
 • Ortopedyczny
 • Bariera węglowa
 • Nie odwracalny
 • Zdejmowany pokrowiec pralny w 60oC
Gwarancja
 • 10 lat na rdzeń materaca
 • 2 lata na pokrowiec 

a%20skala%20twardo%C5%9Bci%20argento.png

a%20medical%20x%204.png

Wygodny materac Medical X Static

Nowoczesne technologie i materiały wprowadzają wiele korzystnych zmian w naszym życiu. Dotyczy to również produkcji materacy. Materac Medical X Static jest tego bardzo dobrym przykładem. Zastosowana została w nim specjalna pianka Viscofoam, której gęstość wynosi 60 kg/m². Idealnie układa się do kształtu ciała, niezależnie od pozycji, w której śpimy. Umożliwia także bardzo precyzyjne redukowanie ciśnienia i nacisków materaca, dzięki czemu usprawnia przepływ krwi. Dlatego jest to produkt mający zastosowanie w profilaktyce medycznej. Wycinana konturowo środkowa i dolna warstwa wykonana z pianki NewLattex jest znakomitym podłożem podpierającym kręgosłup oraz mięśnie. Jej sprężyste oddziaływanie, podobnie jak lateks, zapewnia efekt komfortu i ogranicza przewracanie się z boku na bok.

Materac Medical X Static

Obecność w tkaninie pokrowca, takiego produktu jak materac Medical X Static, włókna węglowego Carbon X-System stwarza barierę przed smogiem elektromagnetycznym i ładunkami elektrostatycznymi, które atakują środowisko, w jakim dzisiaj żyjemy. Dodatkowo dzięki zastosowaniu włókna carbonu znika efekt elektrostatyczny, przez co tkanina nie przyciąga kurzu, pozostając czystą i higieniczną. Obecność srebra w tkaninie tworzy praktyczną barierę przeciwko mikroorganizmom – głównie bakteriom, roztoczom i grzybom, których działanie jest bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia. Wyrób ten jest certyfikowanym produktem medycznym, co zostało poparte licznymi badaniami. Gwarantuje użytkownikom zdrowy, komfortowy sen.

Medical X Static – dobra oferta medycznych materacy

Zastosowanie odpowiednich materiałów, w takim produkcie jak materac Medical X Static, może być pomocne w terapii antyodleżynowej. Jest to wyrób ortopedyczny, odpowiedni do stelaży regulowanych. Nasza firma udziela dziesięciu lat gwarancji na rdzeń materaca i dwóch lat gwarancji na jego pokrowiec. Produkty tego typu są bardzo ważne dla osób zmagających się z problemami zdrowotnymi, zwłaszcza dla tych, które są obłożnie chore. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą alematerace.pl, która ma swoją siedzibę w Krakowie. Można również skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

medical-x-static-budowa-ks.png

Certyfikaty:

Medical X-Static - budowa

Pokrowiec Włókno węglowe/carbon , srebro, syntetyczne włókno antyalergiczne, poliester.
Wysokość 22 cm.
Gwarancja 10 lat
Pranie 60°
Dwustony Nie
Produkt Medyczny Tak

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.