Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Mollyflex Splandid Comfort

Nowy produkt

3 600,00 zł

Картинки по запросу Mollyflex logo


medyczny.png

PROMOCJA: Przy zakupie materaca w rozmiarze 80, 90, 100, 120x200 przysługuje jeden gratis - poduszka (Mollywell Classic, Mollywell Ergo, Moontex Air-Relax, Moontex Air-Cervival, Moontex Relax, Moontex Cervival) lub Ochraniacz wodoodporny na materac Mollyflex. Przy zakupie materaca w rozmiarze 140, 160, 180 i 200x200 do wyboru dwa gratisy - poduszki lub poduszka i ochraniacz wodoodporny na materac. Wybrany gratis należy podać w komentarzu podczas składania zamówienia!

Materac Splandid Comfort został opracowany z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort, luksus i higienę. Optymalna twardość materaca uzyskana przez połączenie odpowiednich warstw pian sprawia iż materac jest wyjątkowo komfortowy ale też gwarantuje stabilne podparcie dla kręgosłupa. Wierzchnie warstwy materaca są wykonane z miękkich materiałów rozkładających punktowo nacisk. Wysokość i design materaca sprawia iż idealnie będzie nadawał się do łóżek kontynentalnych i ramowych.  Pokrowiec materaca jest wykonany z ekskluzywnej białej tkaniny SilverSafe, którą łączy w sobie srebro oraz węgiel. Srebro stanowi idealną barierę dla bakterii, roztoczy i grzybów. Włókno węglowe/carbon natomiast eliminuje ładunki elektrostatyczne również te które znajdują się na powierzchni naszej skóry. Tkanina nie elektryzuje się i nie przywiera do niej kurz. Dodatkowo własnością pokrowca jest regulacja temperatury podczas snu, dzięki zastosowaniu innowacyjnej piany I-fo@m z żelowymi mikrokapsułami PCM. 

Materac Splandid Comfort jest certyfikowanym produktem medycznym. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

Informacje dodatkowe

Wysokość 28 cm
Twardość 4/6
Pokrowiec

Srebro, włókno weglowe/carbon , włókno antyalergiczne, poliester.
Wypełnienie pokrowca stanowi przewiewna pianka Polygel 2cm odprowadzająca wilgoć oraz pianka visco  i-fo@m 2cm z kapsułkami żelowymi PCM do regulacji temperatury.

Wypełnienie
 • Pianka Viscofoam Pneumatic (gęstość 50 kg/m²) - 6 cm
 • Pianka wysokoelastyczna polilattex (gęstość 32 kg/m²) - 16 cm
Dodatkowe informacje:
 • Antyodleżynowy
 • Antyalergiczny
 • Ortopedyczny
 • Ochrona przeciw roztoczom
 • Nie odwracalny
 • Zdejmowany pokrowiec pralny w 30oC
Gwarancja
 • 10 lat na rdzeń materaca
 • 2 lata na pokrowiec materaca
Pianka Viscofoam Pneumatic
Pianka Viscofoam Pneumatic: warstwa komfortowa w materacu Splendid Comfort. Materiał wpływa na redukcję nacisków i naprężeń powstających w trakcie nocy. Nacisk rozkładany jest równomiernie na całej powierzchni co przekłada się na wygodny i komfortowy odpoczynek.
Pianka Polilattex
Pianka Polilattex: pianka o podwyższonej gęstości w porównaniu z innymi piankami wysokoelastycznymi. Materiał ten wpływa na sztywność i stabilność całego materaca, dzięki czemu zapewnia prawidłowe podparcie kręgosłupa na całej długości. Podczas produkcji pianki nie wykorzystuje się substancji szkodliwych.
Pokrowiec Silver Safe
Pokrowiec SilverSafe: w tkaninie pokrowca zawarte zostały specjalne włókna srebra, których właściwości zapewniają wysoką higieniczność. Doskonale eliminują z powierzchni bakterie, roztocza i grzyby, dzięki czemu zachowane zostaje czyste środowisko snu. Dodatkowo w wypełnieniu pokrowca zastosowano przewiewną piankę Polygel, której zadaniem jest odprowadzanie nadmiaru wilgoci oraz piankę visco I-Fo@m, która wpływa na regulację temperatury podczas snu.

Splendid Comfort - budowa

Pokrowiec Srebro, włókno weglowe/carbon , włókno antyalergiczne, poliester.
Wysokość 28 cm
Wypełnienie Pianka Viscofoam Pneumatic, Pianka wysokoelastyczna polilattex.
Gwarancja 10 lat
Pranie 30°
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Tak

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.