Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Materasso Aprilla -25%

Nowy produkt

2 790,00 zł

2 092,50 zł

Похожее изображение


Materac Aprilla dzięki zastosowaniu grubej warstwy wysokiej jakości piany termoelastycznej doskonale reaguje na temperaturę ciała. Dzięki temu mamy zapewnioną 100% redukację ucisku mięśni w trakcie snu, czego efektem jest lepsze krążenie krwi i spokojny sen, bez potrzeby zmiany ułożenia ciła, które przyjmuje poprawne anatomiczne ułożenie.

  • 10 lat gwarancji;
  • Wysokość 22 cm.;
  • Piana termoelastyczna 7cm;
  • Piana antybakteryjna 14 cm.;
  • Materac antybakteryjny;
  • Antyalergiczny;
  • Zalecany stelaż elastyczny

PIANKA TERMOELASTYCZNA 

Картинки по запросу PIANKA TERMOELASTYCZNA

Pianka termoelastyczna należy do pianek świetnie dopasowujących się do sylwetki. To pianka, która zmienia swoją twardość pod wpływem zmiany temperatury ciała. Wraz z jej wzrostem pianka termoelastyczna zwiększa swoją sprężystość gwarantując rozluźnienie się mięśni, pozwalając tym samym na lepszą regenerację i zrelaksowanie się. Swobodny przepływ krwi, rozluźnienie mięśni i relaks przekładają się na lepszy i zdrowszy sen.  Atutem pianki termoelastycznej, która nazywana jest również pianką visco czy pianką leniwą, jest również minimalny nacisk na ludzkie ciało przyjmujące w czasie snu anatomiczne ułożenie. Materace z pianką termoelastyczną zalecane są dla osób cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, poszukujących zdrowego i komfortowego snu.

PIANKA ANTIBACTERIAL

Картинки по запросу stop bacteria

Piana antibacterial to nowoczesna piana stanowiąca rewolucję higieny. W jej strukturze zawarty jest specjalny – leczniczy preparat – ULTRA FRESH skutecznie zwalczający rozwój bakterii, pleśni, grzybów, roztoczy. Piana antibacterial zapewnia skuteczną ochronę przed roztoczami kurzu domowego oraz zarodkami pleśni będących silnymi alergenami wywołującymi lub zaostrzającymi alergie. Materace zawierające pianę antibacterial zapewniają czysty i higieniczny sen, są bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Połączenie tych dwóch pian zapewni Państwu nowe nieznane dotąddoznania, które zagwarantują najwyższą jakość snu.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.