Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Perdormire Medical Form HD 3.5

Nowy produkt

4 910,00 zł

29.jpg


Główne cechy definiujące materac Medical Form 3.5 to prostota, elegancja oraz przede wszystkim wysoka jakość. Zbudowany jest on z trzech rodzajów pian. Dwie dolne warstwy to piana Waterfoam o zróżnicowanej twardości. Wierzchnia warstwa to piana Visco Mind HD o gęstości 95 kg/m3. Jest to najgęstsza piana pamięciowa dostępna obecnie na rynku. Dzięki zastosowaniu w niej siedmiu zróżnicowanych stref twardości materac ten jest wyjątkowo plastyczny, a przez to perfekcyjnie dopasowuje się do kształtów ciała , bez względu na pozycję w jakiej śpi jego użytkownik. Anatomiczny kształt połączonych ze sobą pian Waterfoam o różnej twardosci stanowi idealne podparcie kręgosłupa. 

Pokrowiec zastosowany w materacu Medical Form HD 3.5

Miły w dotyku pokrowiec został wykonany z materiału Lyocell przyjaznego dla środowiska. Pochłania on o 50% więcej wilgoci niż bawełna i znacznie szybciej odprowadza ją z powrotem na zewnątrz tworząc idealny mikroklimat materaca. Dodatkowo brak wilgoci zapobiega powstawaniu pleśni oraz nieprzyjemnych zapachów utrzymując materac w idealnym stanie. mimo, że tkanina w dotyku przypomina jedwab jest elastyczna i niezwykle wytrzymała.

 


W%C5%82a%C5%9Bciwo%C5%9Bci%20medical.png
  • LYOCELL FIBER to innowacyjny materiał całkowicie naturalnego pochodzenia. Tkanina jest sterylizowana, a co za tym idzie zupełnie wolna od pleśni, bakterii i roztoczy.Materiał jest antyalergiczny, ponieważ podczas produkcji wykorzystywane są tylko naturalne surowce zapewniające wysoki poziom higieny.
  • Piana Extra Soft jest dziesięć razy bardziej miękka niż standardowa piana wysokoelastyczna. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych surowców i nowatorskiemu sposobowi produkcji: komórki piany są znacznie większe niż standardowo. Extra Soft Foam zapewnia wysoki komfort powierzchniowy i miłe, puszyste odczucie materaca.
  • Visco Mind® HD to odmiana piany Visco Mind® o bardzo dużej gęstości wynoszącej około 95 kg/m3. Dzięki ponadprzeciętnej gęstości piany Visco Mind® HD uzyskano spotęgowanie korzystnych efektów działania piany z pamięcią kształtu. Idealne dopasowanie, doskonała redukcja nacisku, niemal całkowita eliminacja przenoszenia drgań gwarantują jeszcze większa trwałość.
  • Visco Mind® to nowej generacji piana z pamięcią kształtu o gęstości około 50 kg/m3. Piana ta w odpowiedzi na nacisk idealnie dopasowuje do kształtu ciała, zapewniając najwyższy komfort i ergonomię snu. Nie wywiera nacisku zwrotnego, przez co wspomaga właściwe ukrwienie ciała. Tłumi drgania i wibracje przenoszone przez materac, dzięki czemu umożliwia komfortowe użytkowanie materaca przez pary. W odróżnieniu od innych tego typu materiałów dostępnych na rynku, opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® tylko nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. Użycie w procesie produkcyjnym wody jako czynnika spieniającego wyeliminowało konieczność stosowania bardzo szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Visco Mind® dzięki dużej gęstości i zaawansowanemu procesowi produkcji jest materiałem niezwykle odpornym na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem. Visco Mind® występuje w niemal każdym materacu Perdormire.
  • Waterfoam to wysokoelastyczna piana poliuretanowa stanowiąca bazę wszystkich materacy Perdormire. Cechuje się otwartą strukturą komórkową, dzięki czemu doskonale się wentyluje i odprowadza wilgoć. Piana Waterfoam w procesie produkcyjnym jest spieniana wodą, co eliminuje konieczność stosowania bardzo szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Jest też całkowicie antyalergiczna, obojętna chemicznie i nieszkodliwa.Dostępna jest w wielu wariantach gęstości i nośności. Każda jej odmiana cechuje się dużą trwałością, odpornością na zużycie i starzenie się.

Wysokość 26 cm
Wypełnienie 2 cm piana Visco Mind., 2,5 cm EXTRA SOFT FOAM.
Gwarancja 10 lat
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Nie
Twardość materaca Średni

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.