Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Materasso San Mateo - 25%

Nowy produkt

3 290,00 zł

2 467,50 zł

Похожее изображение


Materac na którym poczujecie lekko i komfortowo niemalże natychmiast. Dlatego przeznaczony jest przede wszystkim dla osób ceniących w materacach komfort, charakterystyczny dla bardziej miękkich rozwiązań. Ergonomiczne podparcie, zdolność adaptacji do naturalnych krzywizn uzyskujemy tutaj w warstwie 4 cm komfortowej, włoskiej pianki MINDFOAM. Właśnie dzięki tej pianie otrzymujemy takie uczucie lekkości, a nasze mięśnie, tkanki ulegają rozluźnieniu i szybszej regeneracji podczas snu. Odciążony kręgosłup odpoczywa, poszczególne jego elementy nasączają się niezbędnym do funkcjonowania płynem rdzeniowym, a my śpimy spokojniej, głębiej, zdrowiej. Wysoką elastyczność tego materaca zapewnia z kolei włoska pianka NIGHTFLY, która jednocześnie zapewnia przewiewność materaca. Antybakteryjność materaca oraz jego zdolność ograniczania rozwoju roztoczy kurzu domowego, dodatkowo wzmacnia zastosowany tutaj pokrowiec GREENTEX. Zastosowane w nim aktywne priobiotyki bardzo szybko radzą sobie z usuwaniem szkodliwych mikroorganizmów z powierzchni materaca.

Materac pochodzi z kolekcjii Exclusive i zbudowany został z dwóch pianek, o bardzo dobrych gęstościach. Podstawa to 13 cm wysokoelastycznej pianki NIGHTFLY. Jest to pianka, która została zaprojektowana przy użyciu najbardziej postępowej technologii i wieloletnich doświadczeń w produkcji pianek. Zapewnia nam bardzo dobre podparcie całego ciała, a przede wszystkim kręgosłupa. Z kolei pianka w części górnej materaca - MINDFOAM to pianka termoelastyczna, potocznie nazywana pianką leniwą, czyli taką, która dostosowuje się do naszego ciała. Jest bardzo wrażliwa na temperature, dlatego po chwili leżenia czujemy jak delikatnie podpiera nam całe ciało, dzięki temu na drugi dzień czujemy się wyspani i zrelaksowani. Pianka ta posiada wysokie parametry, jej gęstość to 60kg/m3. Dzięki dobraniu dwóch tak niesamowitych pianek, poznamy co to znaczy lekkość i komfort.

Wysokoelastyczna pianka NIGHTFLY

Pianka Night Fly należy do grupy pianek wysokoelastycznych, tzw. wodnych. Oznacza to, że do sieciowania pianki używa się przede wszystkim wody, bez użycia freonów tj. czynnika CFC. Oznacza to, że pianka tego typu nie ma w sobie szkodliwych odczynników chemicznych. Jak każda zimna pianka, jest to produkt otwartokomórkowy, a więc wysoce przewiewny i sprężysty. Do produkcji używa się rozwiązań z nanotechnologii, aby produkt końcowy charakteryzował się wysokimi parametrami użytkowymi i przede wszystkim, aby był to  materiał trwały.

Przewagą tej pianki nad konkurencją jest jej wysoka elastyczność punktowa – praktycznie jej działanie jest zbliżone do działania pianek termoelastycznych. Jest dosyć miękkim  materiałem, stąd stosowana jest w materacach do uzyskania większej elastyczności, a w połączeniu np. z lateksem, do uzyskania większej przewiewności.

Co więc zyskujemy stosując w materacach piankę Night Fly? Przede wszystkim materace z tej pianki są:

  • produktem bezpiecznym dla zdrowia – nie zawiera szkodliwego czynnika CFC,
  • bardzo miękkie, ale jednocześnie sprężyste i przede wszystkim bardzo elastyczne,
  • wysoce przewiewne,
  • odporne na wygniecenia,
  • elastyczne prawie tak samo jak pianki termoelastyczne,
  • są wysoce komfortowe.

Pokrowiec

    Картинки по запросу GREENTEX pokrowiec              material

Tkanina GREENTEX to materiał innowacyjny, nagrodzony nagrodą INTERZUM AWARD 2009, jako tzw. inteligentny materiał. Jest to przede wszystkim naturalna tkanina, o wysokich właściwościach eliminacji wilgoci z ciała człowieka. Dzięki zawartym w strukturze włókien priobiotyków, chroni śpiącego człowieka od wszelkiego rodzaju alergenów, niszcząc przy tym roztocza i bakterie. Eliminuje więc czynniki szkodliwe dla zdrowia osób z alergiami i cierpiących na choroby układu oddechowego, w tym astmę. Eleganckie przeszycia, delikatność i puszystość będzie także pozytywnie wpływać na nasze poczucie estetyki i przyjemności. W większości przypadków pokrowiec ten jest pikowany warstwą pianki visco (na życzenie pokrowiec może być pikowany włóknem klimatyzującym), która nadaje dodatkowe przyjemne doznania na materacu, tworząc dodatkowy amortyzator dla ciała. Pokrowiec jest zdejmowany i nadaje się do prania w temperaturze 30 st. C, bez możliwości wirowania.

Pokrowiec GREENTEX
Wysokość 20 cm
Wypełnienie 2 cm termoelastyczna piana w pokrowcu, 4 cm wysokoelastyczna pianka MINDFOAM, 13 cm wysokoelastyczna pianka NIGHTFLY
Gwarancja 15 lat
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Nie

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.