Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Materasso Good Night -25%

Nowy produkt

2 990,00 zł

2 242,50 zł

Похожее изображение


Grupa warstwa wysokiej jakości piany termoelastycznej doskonale reaguje na temperaturę ciała. Co eliminuje zwiększenie nacisku na ciało. Efektem jest lepsze krążenie krwi i spokojny sen bez konieczności zmiany ułożenia ciała, które podczas snu przyjmuje poprawne anatomicznie ułożenie. Termoelastyczna piana została zastosowana w górnej części materaca, w celu idealnego podparcia ciała w czasie materaca, w celu idealnego podparcia ciała w czasie leżenia. Innym walorem termoplastycznej piany jest minimalny nacisk na ludzkie ciało. Efektem jest uczucie relaksu i regenracja organizmu podczas snu.

  • 15 lat gwarancji;
  • Wysokość 20 cm.;
  • Piana termoelastyczna;
  • Piana wysokoelastyczna;
  • Zalecany stelaż elastyczny.

PIANKA TERMOELASTYCZNA 

Pianka termoelastyczna należy do pianek świetnie dopasowujących się do sylwetki. To pianka, która zmienia swoją twardość pod wpływem zmiany temperatury ciała. Wraz z jej wzrostem pianka termoelastyczna zwiększa swoją sprężystość gwarantując rozluźnienie się mięśni, pozwalając tym samym na lepszą regenerację i zrelaksowanie się. Swobodny przepływ krwi, rozluźnienie mięśni i relaks przekładają się na lepszy i zdrowszy sen.  Atutem pianki termoelastycznej, która nazywana jest również pianką visco czy pianką leniwą, jest również minimalny nacisk na ludzkie ciało przyjmujące w czasie snu anatomiczne ułożenie. Materace z pianką termoelastyczną zalecane są dla osób cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, poszukujących zdrowego i komfortowego snu.

PIANKA WYSOKOELASTYCZNA 

Pianka wysokoelastyczna to zaawansowana technologicznie pianka poliuretanowa o zwiększonej sprężystości oraz przewiewności. W strukturze pianki znajdują się mikroskopijne otworki zapewniające swobodną cyrkulację powietrza a tym samym zahamowanie rozwoju pleśni, bakterii, grzybów. Wysoka sprężystość pianki wysokoelastycznej gwarantuje optymalne podtrzymanie sylwetki na całej jej długości. Materace z pianką wysokoelastyczną polecane są dla osób dbających o zdrowy i higieniczny sen. Dla zwiększenia komfortu wypoczynku pianka wysokoelastyczna jest często łączona z lateksem lub pianką termoelastyczną.

Pokrowiec BIORYTMIC

material

Pokrowiec BIORYTMIC to efekt synergii nowoczesnej nauki z tradycyjną chińską medycyną ludową. Ta rewelacyjna, przyjemna w dotyku i bardzo mocna tkanina, została wykonana z najbardziej zaawansowanych włókien pochodzenia roślinnego, w których umieszczono minerały wykorzystywane w chińskiej medycynie naturalnej. Minerały te promieniując naturalną energią wpływają na poprawę przepływu energii w ciele człowieka i prawidłową komunikację poszczególnych tkanek i organów naszego ciała. Wszystko to po to, aby przede wszystkim zapobiegać powstawaniu chorób. Stres, nerwy, depresja? Śpiący na materacu, wyposażonym w ten rewelacyjny pokrowiec dodatkowo odczuwają spadek negatywnych myśli, obniżenie poziomu stresu (który, jak wiemy, wpływa na powstawanie poważnych schorzeń) i znaczna poprawę samopoczucia podczas dnia. To, co mniej zauważamy, a dzieje się faktycznie - to znaczne zwiększenie odporności na infekcje, zakażenia. Wszystko to sprawia też, że człowiek śpi głębszym, nieprzerwanym snem, wyznaczanym tylko przez kolejne fazy snu NREM i REM. Doskonała absorpcja wilgoci z ciała człowieka i utrzymywanie stałego, suchego klimatu na powierzchni materaca, pozwala także regenerować się skórze, działając jak dobre spa. Stała temperatura, zbliżona naturalnej temperaturze ciała człowieka, zapobiega też przegrzewaniu się i wyziębianiu podczas snu. Ranek staje się przyjemnością, a życie staje się łatwiejsze jeżeli śpicie na materacu wyposażonym w tkaninę Biorytmic. Oczywiście, tkaninę można także prać w temperaturze do 60 st. C, aby utrzymać odpowiednią higienę użytkowania.

Pokrowiec Pokrowiec BIORYTMIC
Wysokość 20 cm
Wypełnienie Pianka hr 45kg/m3(14 cm), Pianka Visco Mind 6 cm.
Gwarancja 15 lat
Pranie 60°
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Nie
Twardość materaca Twardy

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.