Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Perdormire ALTAIR 3.5

Nowy produkt

3 009,00 zł

29.jpg


Altair 3.5 daje wyjątkowe uczucie komfortu. W pokrowcu wykorzystano innowacyjne włókna, które sprawiają, że jest antyalergiczny oraz zapewniają właściwe odprowadzenie wilgoci po powierzchni tkaniny, dając poczucie higieny i świeżości. Wkład materaca składa się z dwóch warstw, górna to perforowana piana z pamięcią kształtu Air Memory. Jest ona plastyczna, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała oraz właściwie rozkłada nacisk w czasie snu, jej niewątpliwą zaletą jest efektywne odprowadzanie wilgoci oraz ciągła cyrkulacja powietrza wewnątrz materaca, pomaga to zachować odpowiednią czystość i higienę. Dolna część wkładu to warstwa wspierająca, wykonana jest z otwartokomórkowej piany Waterfoam.

Materac Altair 3.5 jest idealny dla alergików oraz osób cierpiących na nadmierną potliwość.


Budowa materaca

budowa materaca altair 3.5  • Wysokość materaca: około 21 cm
  • Wysokość wkładu: około 21 cm

Wypełnienie pokrowca:

  • Strona A: biała mikrofibra
  • Strona B: czarna mikrofibra

Twardość materaca

twardość materaca altair 3.5Charakterystyka techniczna

pianka air memory

PIANA AIR MEMORY Jest to piana z pamięcią kształtu Visco Mind® jej powierzchnia jest perforowana małymi otworami, które zwiększają przewiewność materaca, skutecznie odprowadzają wilgoć, zwiększając higienę snu. Otwory wykonane w piance zwiekszają elastyczność oraz tworzą strefy twardości zwiększające dopasowanie się materaca do kształtu ciała.

piana visco mind

PIANA VISCO MIND® Visco Mind® to piana nowej generacji, z pamięcią kształtu. Gęstość około 50 kg/m3. Piana ta pod wpływem nacisku, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia przy tym wyjątkowy komfort i ergonomię snu. Wspomaga właściwe ukrwienie ciała, nie wywiera nacisku zwrotnego. Jest odpowiednia dla par, ponieważ tłumi drgania i wibracje przenoszone przez materac. Opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury pomieszczenia. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. W procesie produkcyjnym użyto wody, która jest czynnikiem spieniającym, dzięki temu wyeliminowano konieczność używania szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Duża gęstość i zaawansowany proces produkcji jest gwarancją niezwykłej odporności na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem.

piana waterfoam

PIANA WATERFOAM. Jest wysokoelastyczną pianą, która stanowi podstawę wszystkich materacy Perdormire. Posiada otwartą strukturę komórkową, przez co doskonale wentyluje i odprowadza wilgoć. Podczas procesu produkcyjnego spieniana jest przy użyciu wody, eliminuje to konieczność stosowania substancji szkodliwych dla środowiska (CFC). Jest antyalergiczna, nieszkodliwa i obojętna chemicznie. Dostępna jest w wielu gęstościach i nośności, jest trwała, odporna na zużycie i starzenie się.

technologia antialergic

ANTYALERGICZNE WYPEŁNIENIE. Pokrowce wypełnione są włóknami o właściwościach antyalergicznych, zapewniają zdrowy i wygodny sen. Włókna te są odporne na pleśń i bakterie. Nadają się również do prania w pralce.

ściągany pokrowiec

ZDEJMOWANY POKROWIEC. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zamianę stron. Pokrowiec Lyocel Fibre pikowany jest z dwóch stron. Z jednej strony, wypełnieniem jest piana Extra Soft Foam o wysokości 2,5 cm, z drugiej piana Visco Mind o wysokości 2 cm. Takie rozwiązanie daje możliwość dopasowania pokrowca do aktualnych potrzeb użytkownika.

gwarancja 10 lat

GWARANCJA 10 LAT. Wkład materaca objęty jest 10 letnią gwarancją, pokrowiec objety jest 2 letnią gwarancją

Pokrowiec Antyalergiczny
Wysokość 21 cm
Wypełnienie 6 cm warstwa z piany VISCO MIND® Twardość: 1.9 KPA, 15 cm warstwa z piany CFC-FREE WATERFOAM Twardość: 3.6 KPA
Gwarancja 10 lat
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Nie
Twardość materaca Twardy

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.