Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Buoninfante Monica

Nowy produkt

1 846,00 zł

Картинки по запросу Buoninfante logo


Monica to propozycja marki Buoninfante z kolekcji Italian Lifestyle. Jest to materac jednostronny, o twardości H-3, którego budowa wewnętrzna oparta jest na dwóch typach pianek. Warstwę odpowiedzialną za właściwe podparcie ortopedyczne stanowi pianka o dużej gęstości i optymalnej sztywności. Z kolei warstwa komfortowa złożona jest z dwóch niezależnie od siebie pracujących poziomów pianki termoelastycznej (Memory Foam). Pianka ta jest wrażliwa na ciepło, elastyczna, posiada właściwości zapamiętywania kształtu, zapewnia optymalny rozkład ciężaru oraz redukuje punkty nacisku. Zastosowana w Monice pianka termoelastyczna wykonana jest z surowców odnawialnych. Jest ona nasączona olejkami roślinnymi, które są źródłem dobrego samopoczucia i posiadają właściwości terapeutyczne.

Pokrowiec materaca Monica wykonany jest z tkaniny Silver Safe zawierającej srebrne włókna. Struktura pokrowca zapewnia funkcje antybakteryjną, antystatyczną i termoregulacyjną. Jony srebra hamują działanie enzymów i namnażanie się mikrobów, a także przeciwdziałają powstawaniu brzydkich zapachów. Funkcja antystatyczna polega na usuwaniu przez srebro ładunków elektrostatycznych gromadzących się na naszej skórze poprzez codzienny kontakt z materiałami syntetycznymi.

monica-ikony.jpgMaterac Monica

  1. POKROWIEC: SILVER SAFE, antybakteryjny, antystatyczny, termoregulowany, antyzapachowy
  2. WYPEŁNIENIE: włóknina hypoalergiczna
  3. WYPEŁNIENIE: pianka z pamięcią MEMORY FOAM (2,5 cm) po ZIMOWEJ STRONIE, wrażliwa na ciepło, nieodkształcająca się i elastyczna
  4. warstwa z pianki zapamiętującej kształty, termoelastycznej, niedeformującej się (3 cm)
  5. warstwa podtrzymująca wykonana z pianki o wysokiej gęstości o optymalnej sztywności

Monica_numerki.jpg

FE5FA199-E45F-45A8-93F9-F55260FDCE12.png

Pokrowiec Silver Safe: antybakteryjny, termoregulowany, antyzapachowy.
Wysokość 26 cm
Wypełnienie włókna hypoalergiczne, pianka z pamięcią Memory Foam, redukuje punkty nacisku, wrażliwa na ciepło, posiada właściwości zapamiętywania kształtu 2,5cm, Warstwa z pianki zapamiętującej kształty, niedeformującej się 3cm.
Gwarancja 10 lat
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Nie
Twardość materaca Średni

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.