Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Hilding Pasodoble

Nowy produkt

1 379,00 zł

Znalezione obrazy dla zapytania hilding pnq

  • Velvet
  • Tencel


medyczny.png

Wysokość ok 24 cm (pokrowiec Velvet) lub ok 23 cm (pokrowiec Tencel)
Pokrowiec
  • Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.
  • Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60oC.
Wypełnienie
  • 7-strefowa sprężynowa kieszeniowa
  • Po jednej włókno kokosowe, po jednej stronie włókno Sizal
  • Obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm
Gwarancja 15 lat

Hilding Pasodoble – ponadprzeciętna wygoda każdego dnia

Hilding Pasodoble jest materacem gwarantującym pewne podparcie oraz nieco bardziej twarde podłoże podczas snu. Jednakże ta właściwość nie przeszkadza w miejscach największego nacisku na zagłębienie się ciału w jego wkład. To zapewnia rozluźnienie dla mięśni, natomiast kręgosłup ma zapewniony prawidłowe ułożenie bez względu na pozycję w trakcie snu. Znajdująca się po jednej ze stron materaca na sprężynach kieszeniowych mata kokosowa gwarantuje podwyższony stopień twardości, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej sprężystości oraz elastyczności. Z drugiej stronie umieszczono innowacyjny element – włókno z agawy o nazwie Sizal odpowiadające za podwyższenie twardości materaca. Każda z warstw cechuje się dobrym wskaźnikiem przewiewności. Pianka Flexifoam znajduje się wprost pod pokrowcem, dlatego materac Hilding jest bardzo elastyczny oraz optymalnie miękki.

Hilding Pasodoble to także możliwość wyboru dwóch pokrowców

Nabywając materac Hilding Pasodoble mogą Państwo wybierać między dwoma pokrowcami, a są to: -pokrowiec Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C. -pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.

Hilding Pasodoble – co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Wkład materaca Hilding Pasodoble zawiera: 7-strefową sprężynę kieszeniową, z jednej strony wypełniony włóknem kokosowym, po drugiej włóknem Sizal, po obu stronach zawiera piankę Flexifoam o wysokości 3 cm. Jego wysokość to około 24 cm (pokrowiec Velvet), około 23 cm (pokrowiec Tencel). Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm. Chcąc zapewnić sobie najwyższą jakość snu warto zainteresować się naszą ofertą materacy Hilidng Pasodoble. Zaufało nam już wielu Klientów ceniących sobie trwałe i funkcjonalne rozwiązania w postaci materaca Pasodoble. Jeżeli chcą być Państwo jednym z nich, serdecznie zapraszamy do zakupów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szeroki wybór oraz możliwie jak najszybszy czas wysyłki każdego produktu dostępnego w naszej ofercie.


Pasodoble.jpg

I warstwa: włókno kokosowe + pianka Flexifoam o wys. 3 cm

II warstwa: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa

III warstwa: włókno Sizal + pianka Flexifoam o wys. 3 cm

Pokrowiec materaca:

Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.

Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

Pokrowiec Velvet/Tencel
Wypełnienie 7-strefowa sprężynowa kieszeniowa Po jednej włókno kokosowe, po jednej stronie włókno Sizal Obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm
Gwarancja 15 lat
Pranie 60°
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Tak
Twardość materaca Twardy

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.