Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Hilding Flamenco

Nowy produkt

1 469,00 zł

Znalezione obrazy dla zapytania hilding pnq

  • Velvet
  • Tencel


Wysokość ok 24 cm (pokrowiec Velvet) lub ok 23 cm (pokrowiec Tencel)
Pokrowiec
  • Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.
  • Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60oC.
Wypełnienie
  • 7-strefowa sprężynowa Multipocket
  • Po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4 cm
  • Po jednej stronie pianka HR o wys. 4 cm
Gwarancja 15 lat

Wysokiej klasy materace Hilding Flamenco

Materac Hilding Flamenco jest modelem, w którym zastosowano sprężynę o nazwie Multipocket. Charakteryzuje się ona mniejszą średnicą w porównaniu do sprężyny kieszeniowej, co zapewnia jej większą powierzchnię. Każda ze sprężynek wykonuje osobno pracę, dlatego występuje tu więcej punktów wsparcia w obrębie całej powierzchni. Zastosowanie sprężyn o zróżnicowanym stopniu twardości umożliwiło stworzenie 7 różnych obszarów, które spełnią potrzeby określonych części ciała.

Hilding Flamenco – elastyczność i wygoda

Z jednej strony materaca Flamenco zastosowano profilowaną płytę lateksową, natomiast z po drugiej piankę o wysokim stopniu elastyczności. Obie z nich zapewniają zwiększenie elastyczności oraz sprężystości na całym materacu. Ich budowa przyczynia się do otrzymania swobodnej cyrkulacji powietrza oraz ciepła, w praktyce materac jest oddychający oraz szybko wyprowadza wilgoć. Wszystkie strony materaca dostarczają innych doznań, dlatego spełni on wymagania każdego użytkownika. To doskonała oferta, którą doceniło już wielu naszych Klientów!

Hilding Flamenco – co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Wkład materaca Hilding Flamenco zawiera: 7-strefową sprężynę Multipocket, z jednej strony profilowaną piankę lateksową o wysokości 4 cm, z drugiej piankę HR o wysokości 4 cm. Wysokość Hilding Flamenco wynosi w przybliżeniu 24 cm (pokrowiec Velvet), około 23 cm (pokrowiec Tencel).Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm. Mówiąc o tych materacach nie sposób nie wspomnieć o dwóch pokrowcach. Pierwszy z nich – Tencel – to naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60°C. Drugim pokrowcem jest pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temperaturze do 60°C.

Materac Flamenco od Hilding na bazie sprężyn kieszeniowych

Pokrowiec materaca:

Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°CTencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.Pokrowiec Velvet/Tencel
Wypełnienie 7-strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 3,5 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 4 cm
Gwarancja 15 lat
Pranie 60°
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Tak

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.