Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Materac PREMIER BIOSPRING

Nowy produkt

1 232,00 zł

Похожее изображение


Materac Rehabilitacyjny
Materac Premier Biospring posiada specjalne atesty, dzięki czemu zyskał miano materaca rehabilitacyjnego, i posiada 8% stawkę Vat.

Za rdzeń 7-sterfowego materaca Materasso Premier Biospring przyjęto piankę wysokoelastyczną Biospring, która nadaje mu wyjątkową sprężystość i wytrzymałość. Jej dodatkowym atutem jest niewątpliwie zachodząca w jej wnętrzu cyrkulacja powietrza, co pozwala skórze oddychać i zachować w łóżku odpowiedni poziom higieny. Chcąc nadać całości wysoką twardość, producent obłożył ją obustronnie naturalnym włóknem Seacell stworzonym z celulozy pozyskiwanej z roślin morskich - materiał nie wywołuje podrażnień i pozwala skórze oddychać. Górną warstwę wkładu buduje pianka lateksowa wyprodukowana z mleczka kauczukowego pochodzącego od rośliny o tej samej nazwie. Tworzywo docenią przede wszystkim alergicy, bowiem nie rozwijają się w nim bakterie, grzyby i kolonie pleśni. Atutem lateksu jest również długa żywotność, co pozwala cieszyć się komfortowym podłożem przez wiele lat. Warto również zwrócić uwagę na medyczne właściwości materaca – produkt ten otrzymał specjalne atesty czyniące go produktem rehabilitacyjnym. Dzięki swojej wysokiej elastyczności i budowie zmniejsza ryzyko powstawania odleżyn i zapewnia wysoki komfort nawet w czasie wielogodzinnego użytkowania.

Prozdrowotny charakter materaca Materasso Premier Biospring wspiera pokrowiec Silver, który oprócz walorów estetycznych, spełnia funkcję ochronną przed bakteriami i roztoczami klimatyzatora, odprowadza nadmiar ciepła z łóżka, tym samym stwarzając doskonałe warunki snu dla każdego użytkownika.

PIANKA
  • Pianka Wysokoelastyczna: Pianka wysokoelastyczna pwostała jako udoskonalenie standardowej pianki poliuretanowej. Jej najważniejsze cechy to poprawiona żywotność, bardzo dobry przepływ powietrza, oraz lepsze i bardziej czułe dopasowanie się do osoby leżącej. Producenci używając różnych surowców do wytwarzania tych pianek osiągają bardzo różne rezultaty jeżeli chodzi o komfort. Dodatkowe właściwości pianek wysokoelastycznych są osiągane dzięki odpowiedniu profilowaniu ich. Często pianki te stanowią solidne podparcie dla dodatkowych warstw takich jak pianki termoelastyczne czy lateks.
  • Lateks: Jest to wytrzymały rodzaj pianki wulkanizowanej z dodatkiem mleczka kauczukowego. Sposób na wytwarzanie lateksu odkryto w roku 1926. Pierwsze materace lateksowe zostały nazwane materacami królewskimim, ze względu na ich wysoką wygodę oraz... cenę. Pianka lateksowa z czasem stała się znacznie bardziej dostępna i zaczęła pojawiać się w materacach dziecięcych oraz jako obłożenie materacy sprężynowych czy piankowych. Głównymi zaletami lateksu jest bardzo wysoka żywotność połączona z elastycznością i miękkością. Są także bardzo higieniczne, przez co często poleca się go osobom wrażliwych na alergeny.

Картинки по запросу Materac Premier Biospring Materasso Budowa

POKROWIEC

Pokrowiec Silver - wysokiej jakości pokrowiec wykonany ze specjalnej tkaniny Silver Protect ograniczającej rozwój szkodliwych dla zdrowia bakterii i mikroorganizmów; został poddany jonizacji srebrem, posiada również antymikrobalne działanie – w efekcie jest wyjątkowo bezpieczny dla alergików. Pokrowiec hamuje wytwarzanie nieprzyjemnego zapachu; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.
  • 6 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 6 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.
  • Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.
  • Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.
  • Lateks - pianka charakteryzująca się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odbojnością, dzięki czemu użytkownik odnosi wrażenie lekkiego „unoszenia”. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.
  • Pianka Biospring - formowana na kształt sprężyn pianka wysokoelastyczna nadająca materacowi sprężystości i elastyczności; tworzywo wykazuje dużą przewiewność i zapewnia higieniczne środowisko snu.
  • Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.
  • Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.
FE5FA199-E45F-45A8-93F9-F55260FDCE12.png
Wysokość 21 cm
Gwarancja 9 lat
Pranie 60°
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Tak

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.