Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Materasso Baby Dream

Nowy produkt

326,00 zł

Похожее изображение


Materac Baby Dream to materac ze wysokiej jakości piany wysokoelastycznej, o dużej przewiewności, dodatkowo profilowanej dla zwiększenia komfortu snu. Dzięki zastosowanym kanałom, materac doskonale dokonuje wymiany nagromadzonej z ciała wilgoci (odpowiadającej potem m.in. za przegrzewanie się dziecka) oraz nagrzanego powietrza.

POKROWIEC MATERACA:

Natura wyznacza nie tylko rytm i tempo naszego życia, ale przede wszystkim wpływa na jakość naszego snu. Podczas snu, kiedy ciało i umysł odpoczywa, dochodzi do wielu procesów regenerujących nasze tkanki i szare komórki. Dlatego tak ważne jest, aby również pokrowiec na materacu pomagał nam w pełnej regeneracji. I właśnie pokrowiec Aloe Vera jest taką tkaniną, która dzięki zawartym enzymom, substancjom mineralnym oraz aminokwasom pozwala naszej skórze szybciej regenerować się, a nawet goić drobnym ranom i ubytkom naskórka. Tkanina ta jest bardzo łatwa w praniu (w temperaturze do 60 st. C), które ułatwia też możliwość podzielenia na dwie połowy przy pomocy zamka błyskawicznego.

Pianka:

Pianka Wysokoelastyczna: dość lekki materiał o zróżnicowanej, porowatej strukturze. Atrybuty te przyczyniają się do jego elastyczności i wytrzymałości na obciążenia. Zastosowanie pianki w materacach wydłuża ich żywotność dzięki wysokiej odporności na zniekształcenia spowodowane długim użytkowaniem produktu. Materiał stosowany najczęściej w materacach piankowych, ale również kieszeniowych czy kokosowych.

Baby Dream - budowa

FE5FA199-E45F-45A8-93F9-F55260FDCE12.png

Pokrowiec Aloe Vera
Wypełnienie Pianka Wysokoelastyczna
Gwarancja 3 lata
Pranie 60°
Dwustony Tak
Produkt Medyczny Nie
Twardość materaca Średni

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.