Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Materace wysokoelastyczne posiadają doskonały stopień dopasowywania się do kształtu ciała. Pod wpływem nawet niewielkiego obciążenia zmieniają swoje ukształtowanie oraz bardzo szybko wracają do oryginalnej pozycji. Materace te występują zarówno w wymiarach dla łóżek jednoosobowych, jak i dwuosobowych. Ich cechą charakterystyczną jest bardzo szyb...

Materace wysokoelastyczne posiadają doskonały stopień dopasowywania się do kształtu ciała. Pod wpływem nawet niewielkiego obciążenia zmieniają swoje ukształtowanie oraz bardzo szybko wracają do oryginalnej pozycji. Materace te występują zarówno w wymiarach dla łóżek jednoosobowych, jak i dwuosobowych. Ich cechą charakterystyczną jest bardzo szybkie dopasowanie się do ciała, a także duża gęstość pianek, z jakich są wykonane. Ma to bezpośrednie przełożenie na komfort snu. Przy swoich znakomitych właściwościach, materace te są stosunkowo lekkie i nie sprawiają problemów z przenoszeniem. Również mogą występować w opcji jedno lub dwustronnej, z różny stopniem twardości. Co warto wiedzieć o tych materacach? Są szczególnie dedykowane osobom cierpiącym na różnego rodzaju schodzenia kręgosłupa. Brak sprężyn sprawia, że w każdym swoim miejscu są tak samo miękkie i tak samo poddają się obciążeniem. Wyposażenie ich w dobrej jakości pokrowce i zewnętrzne obicie zwiększa ich trwałość, a jednocześnie sprawia, że prezentują się bardzo nowocześnie.

Więcej

MATERACE WYSOKOELASTYCZNE

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.