Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Materace lateksowe, w odróżnieniu od sprężynowych, w całości wykonane są z pianki lateksowej. Dzięki temu że brak w nich jakichkolwiek elementów  metalowych, wyróżniają się znacznie większą trwałością od innych. Jest to wielka zaleta, ponieważ raz kupiony materac będzie nam służył znacznie dłużej od materacy sprężynowych, oferowanych w podobnych...

Materace lateksowe, w odróżnieniu od sprężynowych, w całości wykonane są z pianki lateksowej. Dzięki temu że brak w nich jakichkolwiek elementów  metalowych, wyróżniają się znacznie większą trwałością od innych. Jest to wielka zaleta, ponieważ raz kupiony materac będzie nam służył znacznie dłużej od materacy sprężynowych, oferowanych w podobnych cenach. Drugą ich zaletą jest fakt, że są one przyjazne dla osób cierpiących na alergię. Tradycyjne materace bardzo szybko stają się siedliskiem kurzu i bakterii. W przypadku kiedy korzystamy z modeli lateksowych, takie niebezpieczeństwo nie istnieje. Bakterie, grzyby i roztacza nie wnikają do środka materaca i nie są z niego uwalniane przy każdym poruszeniu się we śnie.

Więcej

MATERACE LATEKSOWE

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.