Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Piankowe materace termoelastyczne dostępne na niniejszej podstronie, powstają ze specjalnie opracowanych gatunków pianek TermoFlex. Zasada ich działania polega na zmianie ukształtowania pod wpływem temperatury ludzkiego ciała. Oznacza to, że materac każdorazowo dopasowuje się do kształtu śpiącej na nim osoby, dzięki czemu zapewnia podparcie w ty...

Piankowe materace termoelastyczne dostępne na niniejszej podstronie, powstają ze specjalnie opracowanych gatunków pianek TermoFlex. Zasada ich działania polega na zmianie ukształtowania pod wpływem temperatury ludzkiego ciała. Oznacza to, że materac każdorazowo dopasowuje się do kształtu śpiącej na nim osoby, dzięki czemu zapewnia podparcie w tych miejscach ciała, które akurat tego wymagają. Charakterystyczną cechą takich materacy jest to, że wgłębienie odciśnięte w jego powierzchni, utrzymuje się jeszcze przez pewien czas, od zejścia z łóżka. Pod wpływem spadającej temperatury materaca, odzyskuje on swoją pierwotną, idealnie równą powierzchnię.

Więcej

MATERACE TERMOELASTYCZNE

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.