Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów producenta New Elegance

New Elegance to linia doskonałej jakości mebli działającej od prawie 40 lat rodzinnej firmy Stolwit- Meble.  Powstają one w trzech powiązanych ze sobą zakładach produkcyjnych zatrudniających łącznie ponad 300 osób.

 Wyróżnia nas wyjątkowa dbałość o szczegóły, nowoczesne wzornictwo podążające za światowymi trendami wnętrzarskimi oraz wyjątkowe walory materiałów używanych w procesie produkcji. Działamy na rynku polskim i zagranicznym. Wyroby produkowane w naszej firmie zdobyły uznanie m. in. w Danii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Niemczech, Holandii, Rosji, Kazachstanie, Chorwacji, Czechach i w krajach Bliskiego Wschodu.

Tworzymy również doskonałe pod względem wzorniczym i niezwykle wygodne kanapy, sofy, fotele i szezlongi z kilkudziesięciu rodzajów skór i materiałów, z możliwością łączenia ich w różnorodnych konfiguracjach. Wiele modeli oferuje dodatkowe możliwości, takie jak funkcja spania z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najtrwalszych mechanizmów rozkładania czy pojemniki na pościel. 


Do naszej oferty wprowadzamy też zestawy mebli do nowoczesnych salonów, bazujące na elementach o różnych rozmiarach i dające możliwości samodzielnego kształtowania przestrzeni przez klienta poprzez wybór odpowiedniej konfiguracji oraz płyt dekoracyjnych imitujących m. in.  złoto, miedź, kamień, zardzewiałą powierzchnię czy filc (system Cubic Varia).


Nasze wyjątkowo wygodne łóżka zapewniają doskonały sen również gościom w wielu ekskluzywnych pokojach hotelowych.

Więcej

Brak produktów tego producenta.

Demo Options

#

zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Nie, dziękuję! NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.

Podanie adresu e-mail również subskrybuje Cię do informacji o nowych produktach oraz promocij Ale Materace.