eRaty Santander Consumer Bank

Serta Perfect Sleeper

Każdy materac Serta jest zaprojektowany, aby zapewnić wyjątkowy komfort. Budowa materacy została tak zaprojektowana aby każdy mógł znaleźć komfort snu, na jakie zasługuje i jakiego pragnie. Lider w innowacji i technologii materaców.

Jaki materac wybrać?

Serta jest pionierem w komfortowych warunkach, ponieważ wprowadziła pierwszy komfortowy materac na świat w roku 1931. Od tamtej pory przyniosła wiele "nowości" dla przemysłu, w tym przełomowy iComfort® Sleep System oraz technologię pianki żelowej.

Dziś jesteśmy dumni, że jest producentem materacy nr 1 w Stanach Zjednoczonych i wiodącą marką na całym świecie. Dzielimy to osiągnięcie z naszymi wyspecjalizowanymi partnerami handlowymi, którzy starają się pomóc im rozwijać najbardziej innowacyjne produkty i programy reklamowe.

Serta Perfect Sleeper – dopasowany do Państwa oczekiwań

W 2010 roku Serta połączyła siły z National Sleep Foundation i przeprojektowała swoje materace, aby pomóc rozwiązać 5 wspólne problemów ze snem. W 2012 r Serta osiąga pozycję # 1 wśród producentów materaców w Stanach Zjednoczonych.

Serat jest też wiodącym dostawcą materacy dla branży hotelarskiej, partnerzy Serta z grup hotelowych, takich jak Hilton Worldwide, Marriott International, InterContinental Hotels Group, Choice Hotels International, Best Western International, Omni Hotels and Resorts, a także Bellagio Las Vegas. Ponadto oddziały Serta są rozmieszczone na całym świecie w ponad 150 krajach.

Dzięki globalnej sieci, Serta jest w stanie szybko reagować na potrzeby klientów przy jednoczesnym zachowaniu rygorystycznych norm kontroli w celu zapewnienia najwyższej jakości. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.serta.com.

Serta Perfect Sleeper – zdrowy sen każdego dnia

Na polskim rynku w 2016 pojawiła się kolekcja materaców Serta z serii Perfect Sleeper. Kolekcja ta ma na celu wyeliminowanie 5 najczęstszych problemów ze snem.

1. Redukcja drgań związanych z przewracaniem się z boku na bok,

2. Zapewnienie właściwego podparcia plecom i kręgosłupowi,

3. Regulacja temperatury ciała w czasie snu,

4. Zmniejszenie zakłócenia snu spowodowanego ruchami śpiącego partnera,

5. Zapobieganie odkształcenia na powierzchni i brzegach materaca.

Kolekcja materaców Serta Perfect Sleeper składa się z czterech modeli:

1. Materac Serta Pennyfield

2. Materac Serta Reedsworth

3. Materac Serta Vibrancy

4. Materac Serta Pro-Energy

 

Serta Perfect Sleeper – wygoda e-zakupów

Perfect Sleeper to sposób na 5 najczęstszych problemów ze snem. Nareszcie koniec z liczeniem owiec przed zaśnięciem!

 Serta Perfect Sleeper