Notice: Undefined variable: id_shop in /home/alema/domains/alematerace.pl/public_html/override/controllers/front/FrontController.php on line 28
Amerykańskie Materace Serta Perfect Sleeper - AleMaterace

eRaty Santander Consumer Bank

Serta Perfect Sleeper

Każdy materac Serta jest zaprojektowany, aby zapewnić wyjątkowy komfort. Budowa materacy została tak zaprojektowana aby każdy mógł znaleźć komfort snu, na jakie zasługuje i jakiego pragnie. Lider w innowacji i technologii materaców.

Jaki materac wybrać?

Serta jest pionierem w komfortowych warunkach, ponieważ wprowadziła pierwszy komfortowy materac na świat w roku 1931. Od tamtej pory przyniosła wiele "nowości" dla przemysłu, w tym przełomowy iComfort® Sleep System oraz technologię pianki żelowej.

Dziś jesteśmy dumni, że jest producentem materacy nr 1 w Stanach Zjednoczonych i wiodącą marką na całym świecie. Dzielimy to osiągnięcie z naszymi wyspecjalizowanymi partnerami handlowymi, którzy starają się pomóc im rozwijać najbardziej innowacyjne produkty i programy reklamowe.

Serta Perfect Sleeper – dopasowany do Państwa oczekiwań

W 2010 roku Serta połączyła siły z National Sleep Foundation i przeprojektowała swoje materace, aby pomóc rozwiązać 5 wspólne problemów ze snem. W 2012 r Serta osiąga pozycję # 1 wśród producentów materaców w Stanach Zjednoczonych.

Serat jest też wiodącym dostawcą materacy dla branży hotelarskiej, partnerzy Serta z grup hotelowych, takich jak Hilton Worldwide, Marriott International, InterContinental Hotels Group, Choice Hotels International, Best Western International, Omni Hotels and Resorts, a także Bellagio Las Vegas. Ponadto oddziały Serta są rozmieszczone na całym świecie w ponad 150 krajach.

Dzięki globalnej sieci, Serta jest w stanie szybko reagować na potrzeby klientów przy jednoczesnym zachowaniu rygorystycznych norm kontroli w celu zapewnienia najwyższej jakości. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.serta.com.

Serta Perfect Sleeper – zdrowy sen każdego dnia

Na polskim rynku w 2016 pojawiła się kolekcja materaców Serta z serii Perfect Sleeper. Kolekcja ta ma na celu wyeliminowanie 5 najczęstszych problemów ze snem.

1. Redukcja drgań związanych z przewracaniem się z boku na bok,

2. Zapewnienie właściwego podparcia plecom i kręgosłupowi,

3. Regulacja temperatury ciała w czasie snu,

4. Zmniejszenie zakłócenia snu spowodowanego ruchami śpiącego partnera,

5. Zapobieganie odkształcenia na powierzchni i brzegach materaca.

Kolekcja materaców Serta Perfect Sleeper składa się z czterech modeli:

1. Materac Serta Pennyfield

2. Materac Serta Reedsworth

3. Materac Serta Vibrancy

4. Materac Serta Pro-Energy

 

Serta Perfect Sleeper – wygoda e-zakupów

Perfect Sleeper to sposób na 5 najczęstszych problemów ze snem. Nareszcie koniec z liczeniem owiec przed zaśnięciem!

 Serta Perfect Sleeper