Lista produktów producenta: Perdormire

Materace termoelastyczne PerDormire to klasa sama w sobie, ciesząca się uznaniem w największych krajach Europy. Wysoka jakość wykonania i doskonale wyselekcjonowane materiały zapewniają wysoki komfort korzystania w każdych warunkach. Decydując się na zakup materaca termoelastycznego Perdomire, otrzymują Państwo światową jakość w polskiej, przystępnej cenie. Na uwagę zasługuje fakt, że część oferowanych materaców powstaje przy wykorzystaniu ekologicznych materiałów, co ma duży wpływ na ich rosnącą popularność. Wykorzystanie naturalnych włókiem poprawia również komfort spania i zapewnia lepsze regulowanie temperatury ciała. Przekłada się na głębszy sen, a tym samym większe zadowolenie z nocnego wypoczynku. Oferujemy Państwu materace termoelastyczne PerDormire w kilku popularnych odmianach i konstrukcja, wyposażone między innymi w systemy wentylacji i wykonane z leniwej pianki – materiału doskonale dopasowującego się do kształtu ciała, a tym samym nie powodującego bólu pleców i innych dolegliwości mięśniowych, jak w przypadku klasycznych materacy sprężynowych.


Produkty PerDormire mogą pochwalić się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, ergonomii i troski o środowisko. Wśród głównych certyfikatów zgodności i jakości, wystarczy wymienić Oeko Tex Standard 100, certyfikat, który zapewnia, że produkty nie zawierają lub nie uwalniają substancji szkodliwych dla zdrowia ludzkiego, LGA Pruf Zertifikat, specjalny 1IM Ministerstwa Spraw Wewnętrznych odnośnie odporności ogniowej, certyfikaty BS ( British Standrard) 100(UK), i 16 CRF 1632:1991, 16 CRF 1633:2006 (USA) i CATAS, włoskie przepisy techniczne, europejskie oraz międzynarodowe potwierdzają wytrzymałość i jakość wszystkich produktów.


Nasza firma jest licencjobiorcą marki Woolmark, jak również certyfikatów „ wyrób medyczny” klasy 1, zgodnie z dyrektywą 93/42/WE, w Rif.Leg. DM322 – 27 sierpnia 1999.


Część naszych materacy wytwarzana jest z materiałów ekologicznych.

na stronę