Materace piankowe 160x200

Oferujemy Państwu materace piankowe 160x200, które są zupełnie nową jakością w produkcji materacy do snu. W odróżnieniu od materacy sprężynowych, składają się one wyłącznie z kilku warstw specjalnej pianki. W zależności od wybranego modelu materaca, jest on dostępny w kilku różnych grubościach. Na grubość materaca 160x200 składają się przede wszystkim warstwy pianki, z jakich został on wykonany. Im takich warstw jest więcej, tym komfort snu jest większy, lecz na tym jego atuty się nie kończą.

materace piankowe 160x200

materac hilding

Szeroka oferta materacy piankowych 160x200

Niewątpliwą zaletą materacy piankowych jest ich korzystna cena, a także występowanie wielu różnych modeli. Zastosowanie pianek o różnej gęstości i sprężystości, pozwala uzyskać wiele wariantów twardości 0. materaca, a także zbudować materace, które są dostosowane do anatomii ciała (kilka stref twardości). Materace piankowe są odpowiednim wyborem dla każdego, kto poszukuje dobrej jakości materaca w korzystnej cenie – na przykład do ułożenia na łóżku dziecięcym. Miłe w dotyku pokrowce, w jakie każdy z takich materacy jest wyposażony, dodatkowo podnoszą komfort snu, czyniąc jednocześnie sam materac znacznie trwalszym i bardziej estetycznym.

Materace piankowe 160x200 to ponadprzeciętna lekkość

Mówiąc o materacach piankowych nie sposób nie wspomnieć o ich lekkości. Dzięki temu ich transport, przenoszenie, czy też podnoszenie będzie niezwykle łatwe. Wbrew pozorom ma to bardzo duże znaczenie, szczególnie w przypadku, gdy materac ten będzie znajdował się na stelażu podnoszonym do góry, by móc wyciągnąć pościel znajdującą się w skrzyni. Kwestia ta jest szczególnie istotna w przypadku osób starszych, dla których duża waga materaca mogłaby być problematyczna podczas codziennego ścielenia łóżka.

Warto również wspomnieć, że modele dostępne w naszej ofercie doskonale dopasowują się do kształtu ciała, a niektóre z nich są nawet polecane w przypadku profilaktyki przeciwodleżynowej. Pianka wykorzystywana do ich produkcji pamięta kształt ciała nawet kilka chwil po tym, jak dana osoba zejdzie już z materaca. Materace piankowe dają więc gwarancję ponadprzeciętnej wygody oraz komfortu każdej osobie, która ma przyjemność na nich spać.

nowoczesny materac
materac kieszeniowy 160x200

Zapraszamy do zakupu materaca piankowego 160x200

Wszystkie osoby chcące nabyć trwałe, solidne i wygodne materace serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz sklep istnieje od wielu lat, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród coraz to większej liczby zadowolonych Klientów. Jeżeli chcą być Państwo jednym z nich – zapraszamy do zakupów!