Materace kieszeniowe 140x200

Jednym z najbardziej popularnych materacy są materace kieszeniowe, których cechą charakterystyczną są sprężyny umieszczone w specjalnych, materiałowych kieszonkach. Dzięki temu prostemu, ale nie zwykle skutecznemu rozwiązaniu, każda ze sprężyn pracuje niezależnie od innych, zapewniając ugięcie materaca w dokładnie w tym miejscu, na którym znajduje się ciężar. Materace te mogą występować w odmianie jednostronnej i dwustronnej. Zazwyczaj materac dwustronny posiada dwie twardości – z jednej strony twardą, z drugiej średnią i miękką. Na niniejszej stronie oferujemy Państwu materace kieszeniowe 140x200.

materace kieszeniowe 140x200

biały materac

Wysokiej klasy materace kieszeniowe 140x200

Atrakcyjna cena, jak również bardzo szeroki wybór wielkości materacy 140x200 sprzyja ich zakupowi w naszej firmie. Zajmując się sprzedażą materacy od dłuższego czasu, możemy Państwu zaoferować produkty wyłącznie najlepszych i sprawdzonych marek, gwarantujących pełne zadowolenie z zakupu. Materace kieszeniowe to odmiana materacy sprężynowych, które są jednym z najlepszych wyborów, jeżeli poszukujecie materaca w dobrej cenie, o dużej żywotności, a jednocześnie posiadającego kilka różnych stref twardości, dla jeszcze lepszej współpracy z Państwa ciałem podczas snu.

materac kieszeniowy 140x200

Materace kieszeniowe 140x200 to gwarancja wygody

Każdy materac 140x200, jak również dostępny w innych rozmiarach, składa się z osobnych kieszeni, w których znajdują się sprężyny oraz obłożenia dające poczucie wygody oraz komfortu. Dzięki obecności wspomnianych już kieszeni, sprężyny znajdujące się w materacu są ze sobą połączone w taki sposób, że nie zakłócają one nawzajem swojej pracy. W rezultacie otrzymujemy efekt punktowej elastyczności, co oznacza, że materac ugina się wyłącznie w miejscu jego nacisku, jak i najbliższej okolicy. Warto również wiedzieć, że znaczna część materacy kieszeniowych charakteryzuje się kilkoma strefami twardości, dzięki czemu bez problemu dopasują się one do krzywizn występujących w naszym kręgosłupie.

Pozostałe zalety materacy kieszeniowych 140x200

Do niewątpliwych atutów naszych materacy zaliczyć można również fakt, iż tłumią one odgłos sprężyn uginających się pod naciskiem ciała danej osoby, co jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które podczas snu bardzo często zmieniają pozycję. Materace kieszeniowe to także wysoka trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia, dlatego też ich zakup jest inwestycją na bardzo długi czas, którą docenia coraz większa liczba naszych Klientów. Zapraszamy do zakupów!

kieszeniowy materac