Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe to jedne z najczęściej występujących materacy na rynku, a ich cechą charakterystyczną są sprężyny umieszczone w specjalnych, materiałowych kieszonkach. Dzięki temu prostemu, ale nie zwykle skutecznemu rozwiązaniu, każda ze sprężyn pracuje niezależnie od innych, zapewniając ugięcie materaca w dokładnie w tym miejscu, na którym znajduje się ciężar. Materace te mogą występować w odmianie jednostronnej i dwustronnej. Zazwyczaj materac dwustronny posiada dwie twardości – z jednej strony twardą, z drugiej średnią i miękką.

materace kieszeniowe

materac materasso

Popularność materacy kieszeniowych

Przystępna cena, a także bardzo duży wybór wielkości materacy kieszeniowych sprzyja ich zakupowi w naszej firmie. Zajmując się sprzedażą materacy od dłuższego czasu, możemy Państwu zaoferować produkty wyłącznie najlepszych i sprawdzonych marek, gwarantujących pełne zadowolenie z zakupu. Materace kieszeniowe to odmiana materacy sprężynowych, które są jednym z najlepszych wyborów, jeżeli poszukujecie materaca w dobrej cenie, o dużej żywotności, a jednocześnie posiadającego kilka różnych stref twardości, dla jeszcze lepszej współpracy z Państwa ciałem.

Co jeszcze warto wiedzieć o materacach kieszeniowych?

Każdy materac składa się z osobnych kieszeni, w których znajdują się sprężyny oraz obłożenia dające poczucie wygody oraz komfortu. Dzięki obecności wspomnianych już kieszeni, sprężyny znajdujące się w materacu są ze sobą połączone w taki sposób, że nie zakłócają one nawzajem swojej pracy. W rezultacie otrzymujemy efekt punktowej elastyczności, co oznacza, że materac ugina się wyłącznie w miejscu jego nacisku, jak i najbliższej okolicy. Warto również wiedzieć, że znaczna część tych materacy charakteryzuje się kilkoma strefami twardości, dzięki czemu bez problemu dopasują się one do krzywizn występujących w naszym kręgosłupie.

Do niewątpliwych ich atutów zaliczyć można również fakt, iż tłumią one odgłos sprężyn uginających się pod naciskiem ciała danej osoby, co jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które podczas snu bardzo często zmieniają pozycję. Materace kieszeniowe to także wysoka trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia, dlatego też ich zakup jest inwestycją na bardzo długi czas, którą docenia coraz większa liczba naszych Klientów.

darmowa dostawa materaców kieszeniowych
materac kieszeniowy materasso

Materace kieszeniowe w atrakcyjnej ofercie

Proponujemy więc Państwu zakup materacy, które dostępne są w niewysokich cenach. To doskonały i sprawdzony sposób, by zapewnić sobie najwyższą jakość snu każdego dnia. Zapraszamy do zakupów wszystkie osoby zainteresowane!