Notice: Undefined variable: id_shop in /home/alema/domains/alematerace.pl/public_html/override/controllers/front/FrontController.php on line 28
Materace piankowe - atrakcyjne ceny! - AleMaterace

Materace piankowe - ceny

Dostępne na niniejszej podstronie materace piankowe to zupełnie nowa jakość w produkcji materacy do snu. W odróżnieniu od materacy sprężynowych, składają się one wyłącznie z kilku warstw specjalnej pianki. W zależności od wybranego modelu materaca, jest on dostępny w kilku różnych grubościach. Na grubość materaca piankowego składają się przede wszystkim warstwy pianki, z jakich został on wykonany. Im takich warstw jest więcej, tym komfort snu jest większy, lecz na tym jego atuty się nie kończą. Na naszej stronie, poznają Państwo specyfikacje oraz ceny tego typu materacy.

materace piankowe
na stronę

wygodny produkt materasso

Nowa jakość materacy – materace piankowe

Niewątpliwą zaletą materacy piankowych jest ich korzystna cena, a także występowanie wielu różnych modeli. Zastosowanie pianek o różnej gęstości i sprężystości, pozwala uzyskać wiele wariantów twardości 0. materaca, a także zbudować materace, które są dostosowane do anatomii ciała (kilka stref twardości). Są one odpowiednim wyborem dla każdego, kto poszukuje dobrej jakości materaca w korzystnej cenie – na przykład do ułożenia na łóżku dziecięcym. Miłe w dotyku pokrowce, w jakie każdy z takich materacy jest wyposażony, dodatkowo podnoszą komfort snu, czyniąc jednocześnie sam materac znacznie trwalszym i bardziej estetycznym.

materace piankowe ceny

Lekkość materacy piankowych i przystępna cena

Nie sposób nie wspomnieć również o ich lekkości. Dzięki temu ich transport, przenoszenie, czy też podnoszenie będzie niezwykle łatwe. Wbrew pozorom ma to bardzo duże znaczenie, szczególnie w przypadku, gdy materac ten będzie znajdował się na stelażu podnoszonym do góry, by móc wyciągnąć pościel znajdującą się w skrzyni. Kwestia ta jest szczególnie istotna w przypadku osób starszych, dla których duża waga materaca mogłaby być problematyczna podczas codziennego ścielenia łóżka.

Materace piankowe to gwarancja wygody

Co więcej, modele dostępne w naszej ofercie doskonale dopasowują się do kształtu ciała, a niektóre modele są nawet polecane w przypadku profilaktyki przeciwodleżynowej. Pianka wykorzystywana do ich produkcji pamięta kształt ciała nawet kilka chwil po tym, jak dana osoba zejdzie już z materaca. Materace piankowe dają więc gwarancję ponadprzeciętnej wygody oraz komfortu każdego dnia.

Materace piankowe. Ceny najlepsze na rynku

Chcąc zapewnić sobie najwyższą jakość snu warto zainteresować się naszą ofertą materacy podchodzących wyłącznie od najlepszych producentów. Zaufało nam już wielu Klientów ceniących sobie trwałe i funkcjonalne rozwiązania na wiele lat. Jeżeli chcą być Państwo jednym z nich, serdecznie zapraszamy do zakupów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szeroki wybór oraz możliwie jak najszybszy czas wysyłki każdego produktu dostępnego w naszej ofercie.

technologia w materacu