Notice: Undefined variable: id_shop in /home/alema/domains/alematerace.pl/public_html/override/controllers/front/FrontController.php on line 28
Materace lateksowe - AleMaterace

Materace lateksowe

Materace lateksowe, w odróżnieniu od sprężynowych, w całości wykonane są z pianki lateksowej. Dzięki temu że brak w nich jakichkolwiek elementów  metalowych, wyróżniają się znacznie większą trwałością od innych. Jest to wielka zaleta, ponieważ raz kupiony materac będzie nam służył znacznie dłużej od materacy sprężynowych, oferowanych w podobnych cenach. Drugą ich zaletą jest fakt, że są one przyjazne dla osób cierpiących na alergię. Tradycyjne materace bardzo szybko stają się siedliskiem kurzu i bakterii. W przypadku kiedy korzystamy z modeli lateksowych, takie niebezpieczeństwo nie istnieje. Bakterie, grzyby i roztacza nie wnikają do środka materaca i nie są z niego uwalniane przy każdym poruszeniu się we śnie.

materace lateksowe

materac wielowarstwowy

Materace lateksowe dla wymagających

Wystarczy regularne czyszczenie zewnętrznej powierzchni materaca, aby zapewnić sobie komfort wygodnego snu i oddychania czystym powietrzem. Oferujemy Państwu materace lateksowe o różnym stopniu twardości i popularnych wymiarach. Bez trudu więc dopasują je Państwo do wielkości łóżka oraz indywidualnych preferencji snu. Duża rozpiętość cenowa korzystnie wpływa na konkurencyjność naszego sklepu, oferując możliwość zakupu produktów w różnych progach kwotowych.

Dobry sen z materacami lateksowymi

Wszystkie materace dostępne w naszym asortymencie to przede wszystkim najwyższa jakość oraz oryginalny i wyjątkowy wygląd każdego z nich. Produkty marek, które posiadamy w swojej ofercie posiadają także właściwości ortopedyczne, jak i niebanalny, przyciągający uwagę design. Znajdą tu więc Państwo produkty, które zapewnią najwyższą jakość snu każdego dnia. To doskonała oferta obok której nie można przejść obojętnie!

Jeżeli więc poszukują Państwo trwałych, wygodnych oraz funkcjonalnych materacy do swojej sypialni to nie mogliście lepiej trafić. Funkcjonujemy na rynku od dłuższego czasu, nieprzerwanie świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Cieszy nas nieustannie rosnące grono zadowolonych Klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm oraz produkty pochodzące wyłącznie od znanych i cenionych producentów.

materac z lateksu