Notice: Undefined variable: id_shop in /home/alema/domains/alematerace.pl/public_html/override/controllers/front/FrontController.php on line 28
Materace spężynowe - AleMaterace
MATERACE SPRĘŻYNOWE

Sen to zdrowie. Przyzna to niemal każda osoba, której kiedykolwiek przyszło się zmierzyć z bezsennością. Jednak aby móc marzyć o wygodnym, długim i mocnym śnie, muszą zostać spełnione pewne warunki. Poprawnie dobrany materac jest jednym z nich. Materace sprężynowe to najpopularniejsze materace na rynku. Wyróżniają się trwałością, przystępnymi cenami, a także wyborem wielu modeli. W naszej ofercie można odnaleźć materace sprężynowe w kilku rodzajach, między innymi materace kieszeniowe i multipocket. Wykonane z materiałów wysokiej jakości, gwarantują nie tylko wysoką trwałość, ale i pierwszorzędny sen. Dlaczego dobrze jest poświęcić trochę czasu i pomyśleć o zmienia materaca na nowy? To ważne nie tylko dla lepszego snu, ale i zdrowia kręgosłupa. Stare, wyleżane materace, które już dawno zdążyły się odkształcić, nie zapewniają właściwego podparcia. Stąd właśnie częste bóle pleców i zmęczenie po pozornie przespanej nocy. Z naszymi materacami sprężynowymi Wasz sen nabierze zupełnie nowej jakości, wypełniając brakujący element w Waszym życiu.

MATERACE SPRĘŻYNOWE

Materace sprężynowe

Materace tego typu są gwarantem komfortowego snu dzięki idealnemu dopasowaniu do kształtu ciała użytkownika. Odpowiada za to unikalny tryb konstrukcji i wdrażane na bieżąco rozwiązania technologiczne. Doskonale sprawdzają się materace sprężynowe zarówno w wersji kieszeniowej, jak i multipocket. Są one gwarantem długiego okresu użytkowania i osiągnięcia nowej jakości snu – jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by budzić się wypoczęty i pełen sił, wypróbuj jedną z naszych propozycji i przekonaj się, że to naprawdę możliwe.

Liczne zalety sprawiają, że materace sprężynowe są obecnie najbardziej popularną grupą materaców na polskim rynku. W naszej ofercie można znaleźć różne propozycje – przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że w zależności od modelu producent mógł wykorzystać sprężyny o odmiennej średnicy, a ta w prostej linii warunkuje komfort snu. Im mniejsza średnica, tym więcej sprężyn w materacu, a im więcej sprężyn, tym lepsze podparcie dla ciała.

Materace sprężynowe - zamów już dziś

Jedną z najczęściej wybieranych kategorii materaców są materace sprężynowe. Poszczególne sprężyny (każdą osobno) umieszcza się w specjalnych płóciennych kieszonkach. Taki podział umożliwia im niezależną, efektywną pracę. Ułożone tak sprężyny stanowią funkcjonalny wkład materaca – mogą zmieniać naprężenie i idealnie dopasowywać się do kształtu ciała użytkownika. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać wiele punktów podparcia na powierzchni materaca i sprawia, że idealnie dostosowuje się do ciężaru i linii ciała wypoczywających na nim osób.

To jednak nie wszystko, ponieważ wkład kieszeniowy obłożony jest obustronnie specjalnymi płytami wykonanymi z pianek różnego rodzaju. Mają bardzo ważne zadanie – uniemożliwienie bezpośredniego kontaktu wkładu sprężynowego z ciałem. W różnych modelach może to być różny typ pianki – poliuretanowa, wysokoelastyczna lub występująca w najlepszych modelach materaców sprężynowych pianka termoelastyczna lub lateksowa.